2733
2734
خوشگلو خوشتیپه؟؟😁😁رضا بهرامه؟؟🤔🤔آخه من خودم رو رضا بهرام کراشم😂😂اگه اونه قبول نکنیا👺👺👺بفرست ...

نه نیست خیالت راحت

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شرایطش خوبه  خوش چهره اس خانواده مقبولی داره دوسم داره  اما این معروف بودنش فکرم رو درگی ...

وای خو کی هس مردم از فضولی.اسم بگو

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

خب بستگی به خودت داره که بهش علاقه داشته باشی یا نه....ولی اگه به من باشه من شوهر مشهور دوس ندارم میمیرم از حسودی اگه دختری نزدیکش بشی یه موقعی...همیشه هم به همسرم گفتم که صد سالم میگذشت من دوست نداشتم با آدم معروغگفی ازدواج کنم چون طاقتشو ندارم

🍩🍔☕📝پسرخاله:آزمایش الهی رو باید یه بار ناشتا داد یه بارم بعد غذا...آقای مجری:این چه حرفیه؟مسئله به این مهمی رو مسخره میکنی؟؟؟؟....پسر خاله:جدی میگم میزان اعتقاد یه آدم گرسنه با یه آدم سیر خییییلی فرق داره!!!!....❤قبلنا اینجوری نبود که کافی بود یه بزرگتر موقع وضو گرفتن میگفت غصه نخور همه چی درست میشه توکلت به خده.اونموقع مشکلات خودشون از این که درست نشن خجالت میکشیدن!!!!....❤با سگی که پشت سرم واق واق میکنه نمیجنگم با شیری هم که جلو روم نعره میکشه هم نمیجنگم.کلا آدم جنگجویی نیستم خوابم میاد😂😂😂😂...بی زحمت اگه میشه تو تاپیکای خنده دار و عکس دار تگم کنید😜😂با تچکر🙏

نمدونم شاید نه

غیرتم نمیکشه دخترا خودشونو واسش تیکه پاره کنن یا باهاش عکس بگیرن😤

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2706