2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط دیگه ش رو هم ببین.  فقط معروف بودن که مهم نیست. اگر شرایطش خوب بود چرا که نه

شرایطش خوبه 

خوش چهره اس خانواده مقبولی داره دوسم داره 

اما این معروف بودنش فکرم رو درگیر کرده 

وقتی نیستی مث همه چطور آدم ازت دل بکنه .‌..
2731
حالا مثلا بلند قدا چه گلی به سرمون زدن نمیدونم چرا همه فکر میکنن قد بلندا عقل کل هستن😐

بابا عقل کل نیستن  ولی خوشگل ترن خو

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
من هنوزم که هنوزه رو عمو پورنگ کراشم😐از اولین کراشامه😐

من داییم تو برنامه ش کار میکرد برای پاچه خواری برای رییسم به داییم گفتم تو فلان ساعت موبایلش و بده پورنگ بچه رییسم باهاش کمی حرف زد🤣🤣🤣 حدودا ۱۰ سال پیش

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2740
من هنوزم که هنوزه رو عمو پورنگ کراشم😐از اولین کراشامه😐

افرین بهتو انقدر بهش وفاداری  من هرروز رویکی کراشم  

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
افرین بهتو انقدر بهش وفاداری  من هرروز رویکی کراشم    

گفتم که از اولین کراشامه😐😂😂فک کنم اگه لیست کراشامو بنویسم بالای پنچ هزارتایی بشه😐😂😂من ا تو بدترم هر ساعت باید رو یکی کراش بزنم بلخره😂😂