2733
2739
عنوان

دانشگاه افسری

237 بازدید | 10 پست

سلام. بچه ها کسی میدونه برای ورود به دانشگاه افسری چه رتبه و چه شرایط لازمه؟ کسی دانشگاه افسری بوده؟ به نظرتون خوبه؟ چه توصیه ای دارید در این زمینه؟ 

از گوگل چیزی دستگیرم نشد.

ممنون میشم رهنمایی کنید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب نیست نرو البته اگه دنبال یه حقوق کم ولی تضمینی نیستی و با آقابالاسر داشتنم مشکلی نداری

زمان ما حداقل معدل داشتن

۱۸ و ۱۹ بود

الانو نمیدونم

مدرکشون با مدرک های دیگ فرق داره

یعنی اگ بخوای ادامه تحصیل بدی باید چند واحدو بری پاس کنی و معادل کنی تا بتونی ادامه تحصیل بدی تو بقیه دانشگاه ها

اونایی که پسرن آموزش های نظامی هم دارن ولی دخترا فکر نکنم نمیدونم اطرافیان ماهرکی رفت پسر بود

چیزای فانتزی میفروشم fantezipoosh.ir سایتمه
2728
2738
از قدیم مدل ۱۵ یا ۱۶ میخواست  الانم همینه  منتها اطلاعات بهتر توی سایت اجا

زمان ما یادمه دقیقا پزشکی ارتش ۱۹ بود حداقل معدلش بقیه الله ۱۸

من امار رشته های مهندسی رو ندارم

چیزای فانتزی میفروشم fantezipoosh.ir سایتمه
یکم بیشتر توضیح میدی؟! فقط دارم راجبش تحقیق میکنم!

برادرم تازگی قبول شده، رشته نظری باید باشه، معدل سه سالت هم از 14 باید بیشتر باشه. هیچ خط و خشی نباید رو بدنت باشه، زخم، تتو، هیچی نباید باشه، زخم ماله تصادف باشه باید پرونده پزشکی ببری، کامل لختت میکنن میگردن، واسه خانوما نمیدونم حالا، ولی اقایون مقعد رو عم نگا میکنن واسه رابطه🙄 امتحان ورودی باید بدی، ی کتاب بهت میدن واسه امتحان. قرائت و روخوانی قرآنت باید خوب باشه، سوالات دینی و احکام باید بلد باشی کامل،

تو اعضای خانوادت معتاد یا سابقه دار نباید باشه، خیلی چک میکنن، میان از همسایه ها میپرسن، خودت هیچ مشکلی نباید داشته باشی واسه قد خرابی دندون بیشتر از 4تا ضعیفی چشم مشکلات پای پرانتزی و اینا. اصلن خیلی حواسشون هس چکت میکنن کامل

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍