2733
2734
عنوان

شوهرتون اینجوری بگه شما چیکار میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قبل به دنیا اومدن بچه ام بود می گفتم کار خوبی کردی ولی حالا که بچه ام به دنیا اومده بهت میگم بیخیالش باش هیچی نمی ارزه اینقدر استرس داشته باشی دلت به حال بچه ات بسوزه که باید استرس تحمل کنه . من تو دوران بارداری اینقدر اذیتم کردن هر دقیقه یه چیز می گفتن اعصابم و بهم میریختن و منو وارد مشکلاتشون میکردن ولی الان که بچه ام به دنیا اومده میگم چقدر اشتباه کردم که به خاطر بقیه بچه ی بی دفاعمو اذیت کردم و سر مسائل مالی زجرم دادن هیچ وقت نمیبخشمشون الان همون آدم ها تا بچه ام یکم گریه می کنه میگن تقصیر توه همش الکی عصبانی میشدی تو دوران بارداری بی انصاف ها نمیگن ما زجرت دادیم

2731
باید چیکار میکردم مثلا

شمااگه ب شوهرت اعتماد داری و میدونی کرم ازاون زناست و از شوهرت برخورد بد ندیدی بااین دیدن اون پیاما باید بری تو خودت یذره که نازتو بکشه هیچوقت ننداز تو کلش ک اره تو بااونا صنمی داریو اونا دوستاتن و این حرفا یا ک زنگ بزنی ب زنه فحش بدی باید بی تفاوت جلوه بدی خودتو ک اونم نقطه ضعف نگیره ازت بهت اینطوری بگه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤