2726

تو شرکتشون کارگر زن دارن دوتاشون تو این مدتی شوهرم شاغل بوده اونجا پیام دادن یکیشون ۱سال ونیم پیش بود یه زن۴۵ساله بود که از اول پیامارو ندیدم فقط دیدم شوهرم جواب داده شرمنده من نتونستم بیام مجلس ختم اقوام بود اونم گفته بود دشمنتون شرمنده

و صبح روز بعد زنه اهنگ با محتوا عاشقانه فرستاده بود و ب شوهرم گفتم این چیه جریانش گفت بمن گفته بیا دیش خرابه درست کن که نرفتم

دومی هم ماه قبل یکی دیگه بود تاپیک هم زدم دیدم پیام با لحن خودمونی فرستاده که سلام خسته نباشی به سرشفیت سلام برسون

عکس های پروفایلش هم دوتا عکسنوشته های شوهرمو کپی کرده

منم بعداز دعوا خودمون زنگ زدم ب زنه و شستمش زنه رو اول که طلبکار بود اخری عذرخواهی کرد به مرد متاهل بااین لحن پیام داده 

و شوهرم گفت من اهل اینکارا نیستم اونم با سرشیفت دعوا کردن مثلا شوخی کرده و....تو حساسی

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

بعداز دعوا هی میچسبید بمن ک اشتی کنم بهش گفتم تو دوست که زیاد داری با من چیکار داری

اقا از حرفم بدش اومد طلبکار شد و گفت اونا دوستامن؟؟بعدشم قهر کرد که حالا ک اینجوره باشه دوستامو زیادشونم میکنم و...بعداز مدتی اشتی کردیم البته حاملم بخاطر بچم گفتم هر غلطی میکنه به درک

حالا امشب بعداز دوهفته مرخصی کرونا میخواد بره سرکار دیگه هی موهاشو مرتب کنه ریش و سیبیل مرتب کنه حموم رفته و هی دنبال روغن و ژل واسه موهاش بود میگفت پشت موهام خوبه عکس بگیر ببینم گفتم چیه چه خبره کی میخواد ببینت مگه

خندید و با مسخره بازی گفت میخوام برم پیش دوستام دیگه

بدم اومد ازینکه وقیحانه اینجوری گفت باهاش قهر کردم 

خیلی دلم شکست ته دلم اعتماد ندارم

کاش بشه از زندگیم بیرونش کنم با بچم تنها باشم انقد نخوام استرس اینکه یکی خراب بشه تو زندگیمو داشته باشم

شما بودین چ برخوردی میکردین با شوهرتون؟؟

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد بی سیاستی ک دعوا کردی

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

الانم اومد باز چسبید که چرا قهر کردی گفتم من با ادم وقیح هیچ کاری ندارم دیگه کاری به کارات ندارم😔😔

دلم میخواد زودتر بره بشینم دل سیر گریه کنم

شوهرت قابلیت خیانت کردن رو داره  وقتی اینقد وقیحه .....!!!

خلاصه ی جوری جلوشو بگیر 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2706