2733
2734

بچه ها یکی از دوستام میخاد کتاباشو بفروشه بهم گفته براش تاپیک بزنم اگه کتابی خواستین بگین تا هماهنگ کنم...لیست کتابارو پست بعدی میزارم

.Sit with winners, the conversation is different

ادبیات: ادبیات جاممع مهروماه - قرابت معنایی و دستور زبان نشر الگو

عربی: عربی جامع خیلی سبز - آی کیو پلاس

دینی: جامع خیلی سبز - جامع سفیرخرد - کتاب مینی ایات و روایات

زیست:  میکروگاج پایه و دوازدهم -میکروگاج دهم - میکرو گاج یازدهم - خیلی سبز پینوکیو و خیلی سبز دوازدهم- ازمون جامع فاگو - زیست دهم و دوازدهم مهروماه + مینی میکروطلایی گیاهی

فیزیک: میکرو گاج پایه و دوازدهم - نشرالگو دهم یازدهم دوازدهم - خیلی سبز پایه رشته ی ریاضی- ابی کانون پایه - موج ازمون پایه

ریاضی: مهروماه جامع - نشر الگو دهم یازدهم دوازدهم - ای کیوجامع - موج ازمون جامع - ازمون پلاس مهروماه

شیمی: مبتکران دهم یازدهم دوازدهم - خیلی سبز - موج ازمون جامع - میکروگاج دهم یازدهم دوازدهم - ابی کانون پایه ودوازدهم- حفظیات شیمی مینی میکروطلایی

کتابهای دور دنیا نظام قدیم برای رشته های تجربی و ریاضی رو هم دارم سی سال فیزیک کنکور برای نظام قدیم و ده سال ریاضی کنکور برای نظام قدیم هم موجوده بهمراه کتابهای زیست شناسی فاگو برای نظام قدیم و کتاب های زرد عمومی نظام قدیم

ابیات جامع و دینی جامع قیمتشون چقدره دینیش چاپ چنده

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ابیات جامع و دینی جامع قیمتشون چقدره دینیش چاپ چنده

عزیزم دینیش چاپ 98 هست و قیمت دینی خیلی سبز که دو جلده روی جلد 143 تومنه 

ادبیات جامع هم 139 تومن هست...حالا شما چقدر مقدوره براتون اگه کتابارو میخاین؟

2731