2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخی. الان بهترین؟؟؟؟ تا چند وقت تب میکردین

الان بهترم موقعی که سه هفته از کرونام گذشته بود دوباره تب کردم و سر درد... سه روز بعد باز خوب شدم نمیدونم اون چی بود سرماخوردگی هم نبود سوزش گلو هم همیشه همراهمه

2738
منم ۲۵روزگذشته همچنان درقرنطینم دل ورودم بهم ریخته شماازکی تونستین غذاهای همیشگی روبخورید؟

از اول میخوردم😆 آی ام شکمو 

مولتی ویتامین و قرص آهن میخورم گرسنم میشه 

البته چند روز اول خیلی بی حال بودم تقریبا یک هفته میلم فقط به غذاهای آبکی بود همیشه سوپ شلغم میپختم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
الان بهترم موقعی که سه هفته از کرونام گذشته بود دوباره تب کردم و سر درد... سه روز بعد باز خوب شدم نم ...

سلام ببخشید شما حالتون خوب شد مامان منم الان یک ماهه گذشته خوب شده بود الان دوباره تب کرده دو روزه و بیحال میخوام بدونم شماهم اینطوری بودی

سلام ببخشید شما حالتون خوب شد مامان منم الان یک ماهه گذشته خوب شده بود الان دوباره تب کرده دو روزه و ...

سلام موقعی ک کرونا داشتم تا 3 روزتب39 درجه داشتم بعد کرونا دیگه تب نکردم ولی یبار تو اوج گرما تو بهداشت کار داشتم گفتن حرارت بدنتو اندازه بگیریم 38درجه بودم گفتن شاید کرونا داری.. گفتم مال گرماس قبول نکردن منم نرفتم بیمارستان حرارتم اومد پایین. من موقعی ک کرونا هم داشتم نرفتم بستری شم 

سلام موقعی ک کرونا داشتم تا 3 روزتب39 درجه داشتم بعد کرونا دیگه تب نکردم ولی یبار تو اوج گرما تو بهد ...

اخه مامان من الان تقریبا یک ماه گذشته از روز اولی ک علائم داده ولی در اصل دو هفته ک تقریبا خوبه ولی بی حالی و ضعف و داشته ولی الان ۴ روزه تقریبا دوباه تب میکنه و بدن درد نمیدونم چیه چکار کنیم

اخه مامان من الان تقریبا یک ماه گذشته از روز اولی ک علائم داده ولی در اصل دو هفته ک تقریبا خوبه ولی ...

سلام خوبی عزیزم انشاالله خدا به مادر گلتون سلامتی بده 

من و دختر ۹ سالم دقیقا اول تیر کرونا گرفتیم و الان بعد چهل روز شش روز که نیم درجه تب داریم😔😔

مادرتون دکتر رفت چی گفتن

دکتر به من و دخترم استامینوفن داد فقط😢

2706