2737
2739
عنوان

آدمی با محبت زیاد

151 بازدید | 9 پست

بچه ها من یک دوستی دارم که بی اندازه به من و البته به خیلی های دیگه محبت کرده و باز هم انجام میده

البته هم گاهی خودم ازش درخواست کردم چون اون موقع شدیدا به کمکش احتیاج داشتم و گاهی هم خودش بدون اینکه درخواست کنم کمکم کرده

اینو بگم که من هم یک جاهایی مثلا وقتی نیاز به مترجم داشت خیلی براش اینکار رو انجام دادم.

ولی پارسال اتفاقاتی افتاد که زیادی توی زندگی شخصی من دخالت کردو نظری که ازش نخواسته بودم میداد،اگر بر خلاف نظرش رفتار میکردم با عصبانیت نگاهم میکرد و به زور تلاش میکرد نظرشو بهم تحمیل کنه

منم سعی کردم فاصله بگیرم،کمتر کمک بگیرم و کمتر کمک کنم

ولی ول کن نیست به هر زبونی تلاش میکنم فاصله بگیرم ول نمیکنه،دوباره و دوباره سعی میکنه بیاد ساعتها حرف بزنه از در و دیوار،موضوعات با ربط و بی ربط

شما چی فکر میکنید؟

با احترام میشه خلاص شد؟

تا الان که همه ی راهها رو رفتم و نشده

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

دیر ب دیر جواب بده ولی ...

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیر ب دیر جواب بده ولی ...

این کار رو هم میکنم ول نمیکنه

میگه یک روز هفته رو به صورت ثابت مشخص کن بیام بشینیم صحبت کنیم

2728

آره جوابش رو نده، یعنی دیر به دیر جوابش رو بده، زنگ میزنه جواب نده، چند ساعت بعد تو واتساپ بگو، جایی هستم یا کاری دارم، خودم بهت زنگ میزنم، بگذار دو یا سه هفته بعد زنگ بزن، همینطوری رابطه ات رو کم کن، ایشون به شما عادت کرده، باید کم کم ترکش بدی، دست خودش نیست

این کار رو هم میکنم ول نمیکنه میگه یک روز هفته رو به صورت ثابت مشخص کن بیام بشینیم صحبت کنیم

خب چرا نمیکنی؟

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
آره جوابش رو نده، یعنی دیر به دیر جوابش رو بده، زنگ میزنه جواب نده، چند ساعت بعد تو واتساپ بگو، جایی ...

مثل چسب میمونه

خب چرا نمیکنی؟

نمیخوام دوباره نزدیک بشه

یک روز هفته یعنی پشتش گذاشتن چند تا برنامه جدید

از هر کدوم هم فرار کنم یک دلیل جدید میاره که بکشتم توی برنامه

خیلی هم باهوشه

2740
نمیخوام دوباره نزدیک بشه یک روز هفته یعنی پشتش گذاشتن چند تا برنامه جدید از هر کدوم هم فرار کنم یک ...

یا باید بهونه بیاری همش یا مستقیم بگی ک دلش میشکنه مطمئنا