2733
2739

راسته 

ولی ن اینجوری ک تاپیک بزنن بگن بیاین بگین من کی ازدواج میکنم

من کی باردارمیشم

و این تاپیکا

حس شیشم اینجوریه ک مثلا یکی صبح پامیشه میگ امروز ب نظرم این اتفاق براخودم یا فلان کس ازنزدیکام میفته

یایکی توخوانواده بارداره حسش میگ ک بچش چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای سرگرمی اینا خوبه

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
راسته  ولی ن اینجوری ک تاپیک بزنن بگن بیاین بگین من کی ازدواج میکنم  من کی باردارمیشم و ...

حس ششم برا خودم ادم 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
میشه خصوصیات اخلاقی منو بگی؟ 

حسود صبور متین با چشمان درشت

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
2738
مثلا از قیافه ام یکم بگو و بگو چندسالگی ازدواج میکنم

قدت متوسط نه چاق نه لاغر چشمات قهوه ای

گر نباشد حیا و درک و شعور، آدمی گاو میشود به مرور ،جان انسان که تربیت نشود ،آدمی طعنه میزند به ستور ،حیوانی پلشت و نکبت بار،که فقط میتوان شد از او‌دور،
بهم پیام میده یانه؟ 

ن

میشه بگی من کی باردار میشم

مرداد ماه