2733
2739
عنوان

شوهرم اوردتم خونه مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4422 بازدید | 186 پست
نه پدرشوهرم عاشق پسرمه اصلا نمیزاره بهش بد بگذره یکسره تو بغلش میچرخونه نمیزاره بچه جاریمم بهش چپ نک ...

عزیزم درست ما ک نمیگیم اونا بچرو زجر میدن معلومه ک دوسش دارن نوشونه اما پسرت خیلی کوچولویه گلم تقریبا با پسر من هم سنه ...برو بیارش پیش خودت با مامور برو از هیچی نترس حتی خدای نکرده کار به جدایی هم بکشه بچه تاروز دادگاه باید دست خودت باشه شیر نمیخوره؟

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
خانواده شوهرت اگ جوونن باید خیالت راحت باشه بچت اونجاس بهش میرسن. اما خانواده شوهر من وحشین مادر شوه ...

از نظر مالی هم خیلی وعضشو خوبه پدر شوهرم میگف تا یکم راه بیوفته با خودم میبرم بازار پدر شوهرم تاجره هم سوله کارخونه داره داده اجاره شیر خشک و پوشک هم همیشه اون میخرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از تایپیکاتو خوندم دلم اتیش گرفت😔😔گریم‌گرفت.از جدایی و طلاق میترسی؟؟؟چرا جدا نمیشی اون داره با تو خیلی بد برخورد میکنه و همش کتک میخوری اینم شد اخه زندگی؟

👩‍👧‍👧❤😍

وای هنوز از این مردا هستن که تو این دوره زمونه دست بلند میکنن روی همسرشون😯😯من عزیزم اگه جات بودم اصلا برمیگشتم مگه از جونت سیر شدی بیچاره پدر ومادرت الان چه دلی دارن بچه ای که به اون سختی بزرگ کنی حالا یه احمق همش کتکش بزنه یا قبل اینکه بری آد مش کن ببرش دادگاه اونجا تعهد بده یا هم برنگرد غصه بچه تو هم نخور اونا از پس بچه 8 ماهه برنمیان

2728
عزیزم درست ما ک نمیگیم اونا بچرو زجر میدن معلومه ک دوسش دارن نوشونه اما پسرت خیلی کوچولویه گلم تقریب ...

ن شیر خشکیه ولی بچه اذیت کنی هست تا چهار نیم صب بیداره نمیخوابه نمیدونم والا من شانس ندارم میبینی اونحا دوازدع خوابیدع تا صب

ن شیر خشکیه ولی بچه اذیت کنی هست تا چهار نیم صب بیداره نمیخوابه نمیدونم والا من شانس ندارم میبینی او ...

چند سالته ؟اصلا برنگرد واقعا بی شعورن اگر خواهر من بودی شده باشه زندانیت کنم نمی زارم بری

ن شیر خشکیه ولی بچه اذیت کنی هست تا چهار نیم صب بیداره نمیخوابه نمیدونم والا من شانس ندارم میبینی او ...

عزیزم ...ایشالا همه مشکلاتت رفع بشه ..بخدا هرمردی یه قلقی داره باید با سیاست رفتار کنی جذبش کنی خونه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738

بچه رو ازش بگیر و دیگه برنگرد پس فردا برمیگردی یدونه دیگم بچه میاری یه بچه دیگه هم این وسط داغون میشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
تاپیکای قبلمو بخون من اولین بارم نیست که هر ماه ی داستان دارم 

تاپیکای قبلت ک چیزی نیس🤔🤔

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗
بخواطر بچه زیاد تحمل میکنم

قربونت برم.تو میتونی کنار یکی دیگه زندگی بهتر و شیرین تری داشته باشی.ما ازدواج نمیکنیم ک بخوایم کسیو تحمل کنیم و نوکری و کلفتی کنیم با ازدواج میکنیم ک با عشق زندگی کنیم.وقتی لیاقتتو نداره ولش کن این ی وحشیه درس بشو نیست.طلاق بگیر بچه ام بگیر 

👩‍👧‍👧❤😍
بچه رو ازش بگیر و دیگه برنگرد پس فردا برمیگردی یدونه دیگم بچه میاری یه بچه دیگه هم این وسط داغون میش ...

دقیقا شوهرم اصلا جلو گیری نمیکرد عین خیالش نبود بچه دوم 

2706