2737
2734
سلام
دیروز فریز کردم از دیروز خیلی ترشح دارم که گفت طبیعیه
ولی خیلی واسه تعویض و ..سخته
شماها چی کار کردین؟؟
شماها برای نماز خوندن چی کار میکردین؟؟؟
تا چند روز طولکشید؟؟؟
ویتامین ای بهتون داده بود؟؟
***از محبت خارها گل میشود***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام دوستان ممنون میشم به منم کمک کنین. من دوهفته دیگه نوبت فریز دارم. میشه واسم توضیح بدین چه جوریه؟ درد داره؟ بعدش چحوریه؟ نیاز به مرخصی از محل کارم داره یا نه؟
خدا شکرت واسه همه لطفهایی که به این بنده حقیرت داری...
مامان 2014 ، سلام
یه حسی خاصیه کارش کمی طولانی تر از پاپ اسمیر و احساس سردی و انگار یک تکه یخ در دهانه رحم گذاشتن که یواش یواش آب می شه که مدام باید نوارتو عوض کنی، بعدش نیازی به مرخصی نداره فقط اولاش ترشحات زیاده که تند تند باید بری دستشویی من چهارشنبه این کارو کردم که دو روز خونه باشم چیز خاصی نیست.
دوستای خوبم سلام. اومدم از همه تون یه خواهشی بکنم می دونم ربطی به این تاپیک پیج ولی همه امیدم شماها هستین:
همه شماها یا مامانین یا نزدیک به مامان شدن هستین واسه همین خدا صدای همتون رو می شنوه و جواب میده. یکی از بستگانم که پسر خیلی جوونیه و امید خانوادش. الان دو هفته ست که تو کماست. و اوضاع اصلا خوبی نداره. از همتون عاجزانه خواهش می کنم واسه برگشتنش و سلامتیش دعا کنین.
خدا شکرت واسه همه لطفهایی که به این بنده حقیرت داری...
2706