2737
2739
عنوان

یه تومن دادم ابروهامو میکرو کردمممم++++بیاید دارم منفجر میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2823 بازدید | 109 پست
رنگش برمیگرده؟؟

بستگی به مارک رنگت هم داره مارک فیبروز یا پرما بلند خوبه برای کار میکرو بلید و یا نحوه کاشت رنگ.مراقبت بعدش هم مهمه اگه زیاد کرم ویتامین  a چشمی هم زده باشه فکر کنم همین کرمه رنگش میره

خدا اگه بخواد♡غیرِ ممکن،ممکن میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگش برمیگرده؟؟

پوستت چربه ؟

چون پوست چرب ریزش بیشتر داره 

من خودم پوستم چربه دفعه اول بیشترش ریخت نصفه نصفه شد خطاش

یه ماه بعد تو ترمیم فیکس شد 

پررنگه پرنگ مثله روز اول نمیشه ها چون اون پرنگههه زخمه،حالت طبیعی تری داره رنگش بعدش

خدایا شکرت♥
2728
چدی  برا منم میکرو فیبروز بود  برا توام رنگش رفت؟

من انقدر پیام دادم ب آرایشگره دیوونه ش کرده بودم همه همینجوزن کلا انگار پاک شده ..بعد یه عکس برام فرستاد آروم شدم اگه سایت درست بود بز ات میرفستاذم ک بعد ترمیم ابرو درست قشنگ شیک میشه ..من انقدر گریه کردم میزدم تو سر خودم 700داده بودم ..همش ناراحت بودم بعد ترمیم خوشگل شد

2738

من خودم آرایشگرم

گول نخورین

رنگی ک نامرغوب و فیک و ارزون باشه این بلا سرتون میا

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
پوستت چربه ؟ چون پوست چرب ریزش بیشتر داره  من خودم پوستم چربه دفعه اول بیشترش ریخت نصفه نصفه ...

اون از گنده ارايشگره ميگه چرب و فلان 

مامانم پوستش از خشكي ترك ميزنه دكتر مرطوب كننده داده  سه جا رفت هرسه جا كه كمرنگ ميشد ميگفتن پوستت چربه😂تا اينكه آخريه كارش رو خوب انجام داد

2706