2737
2739

کسی دیدین تو اطراف از این راه پولدار بشه ؟ من هربار ی کاری میزنه ب سرم ک انجام بدم ولی از اونجایی ک خیلی بلند پروازم ب حقوق کم راضی نشم الان هیچی حقوق ندارم 😐 ولی میخوام یا کاری رو شروع نکنم یا اگ کردم پر درامد باشه ب نظرتون میشه ؟

بلند پروازی بدع 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ان شاالله میشه اگه بلندپروازی و همت داری بیا تو کار ما ☺😎

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2728
اره هم خودم عذاب میکشم هم همسرم خیلی رو اون فشار میارم و خودمم از اینطرف حرص میخورم

ار خیلی بدع دیگ 

ب هیچی قانع نیسی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ان شاالله میشه اگه بلندپروازی و همت داری بیا تو کار ما ☺😎

شما کدوم کارین 😎😁 ..واقعا میشه یعنی ؟ شوهرم همش انرژی منفی میده میگه نمیشه و چرا همش ب این شاخه اون شاخه میپری ولی واقعا دارم تست میکنم بسنجم کدوم کار خوبه 

شما کدوم کارین 😎😁 ..واقعا میشه یعنی ؟ شوهرم همش انرژی منفی میده میگه نمیشه و چرا همش ب این شاخه او ...

ما هم محصولات آرایشی بهداشتی اینترنتی میفروشیم البته من تازه وارد شدم 😎😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
ما هم محصولات آرایشی بهداشتی اینترنتی میفروشیم البته من تازه وارد شدم 😎😅

خوبه ک تازه وارد شدین اگه اشکال نداره سوال بپرسم خیلی دنبال همچین موردی بودم ک تازه اومده باشن ..شما اولش مطمعن بودی ب کارت ؟ تنهایی کار میکنین یا با همسرتون؟ چند وقت بعدش به درامد رسیدین ؟ نمیترسیدین نشه بعد مهم ترینش ما همه جنسا رو دارین تو خونه عکساشو میزارین یا با مغازه دارا صحبت میکنین ؟ ببخشید اینقدر پرسیدم

2740
خوبه ک تازه وارد شدین اگه اشکال نداره سوال بپرسم خیلی دنبال همچین موردی بودم ک تازه اومده باشن ..شما ...

عزیزم ببخشید جواب همه ی این سوالاتتون تو تاپیک اخرم هست 😅😍