2733
2734
عنوان

پسر عموی هول😪💔

872 بازدید | 31 پست

من و پسر عموم یه سال اختلاف سنی داریم از وقتی من دنیا اومدم زن عموم و مادر بزرگم مارو یجورایی برا هم خاستن و.مارو شیرینی خورده هم کردن اونم هوله بدش نمیاد ازم ولی من از خودش و خانوادش متنفرم مخصوصا زن عموم یه زن خرافاتیه همشم بهم میگه ایشالا عروس شی یا بهم میگه عروسم😐 پسر عموم پسر خوبیه اهل چیزی نیس حرف گوش کنه با همین خصوصیاتش مامان منم جذبش شده ولی بابام خوشش نمیاد ازش.لازمه بگم مامانش خیلی مار افعیه و مارموزه و همش مارو جفت میکنه اخه اعتقاد داره عقد دختر عمو پسر عمو رو تو اسمونا بستن #خرافاتی😐

مـــا گــنــاه مــیــکــنــیــم کــه خــدا بــخــشــنــده بـــمــونــه🔥🖤💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بدم میاد از این سنت مزخرف ک تا بچه دنیا میارن واسش نشون هم پیدا میکنن ... شاید بزرگ شن یکی دیگ رو انتخاب کنن واسه خودشون😐

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2731

😬چقد ازین جمله بدم میاد

عقد دخترعمو پسرعمورو تو اسمونا بستن

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2738

ازدواج فامیلی بنظرمنکه خوب نیست اونم شماییکه الان داری اینجوری ازمادرشوهرآیندت حرف میزنی واینکه شایدخدایی نکرده ازلحاظ خونی به مشکل بخورین بخاطربچه دارشدنتون

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
به مامانت میگی  مار افعی به بقیه چی میگی

حالا همه. گفتن منم بگم

با زنعموش بود

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2706