2737
2734

امسال مهندسی مکانیک تو دانشگاه نسبتا خوبی قبول شدم 

و علاقه هم دارم تقریبا

به نظرتون اگه تا آخرش (دکتری) ادامه بدم و خودم هم خیلی پیگیر کارم باشم میتونم تو این رشته و آینده موفق باشم؟

خیلیا میگن مکانیک مناسبه خانما نیست اما فکر نکنم اینجور باشه شاید به خاطر اسمش بدشناخته شده.

چه گرایشایی از مکانیک خوبه؟خودم مکاترونیک و بیومکانیک علاقه دارم.

اره 

خودت علاقه داشته باشی موفق میشی

ب اینم گوش نده میگن این رشته مردونس و از جنسیت حرف میزنن

تو بخون و ادامه بده البته دانشگاه تاپ 

بورس میشی برا کشور دیگه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  خودت علاقه داشته باشی موفق میشی ب اینم گوش نده میگن این رشته مردونس و از جنسیت حرف میزنن ...

بله دقیقا 

البته فعلا اصلا تمایل و علاقه ای به بورس شدن و خارج از کشور ندارم

2728
بله دقیقا  البته فعلا اصلا تمایل و علاقه ای به بورس شدن و خارج از کشور ندارم

اینجام در حد هیئت علمی کار هست

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
اینجام در حد هیئت علمی کار هست

میخوام کارم یجوری باشه که واقعا مربوط به رشته باشم کلا خوشم نمیاد تو دانشگاهی یا هیئت علمی کار کنم 

منظورم کار تو شرکت یا پروژه و نقشه کشیه😅

2738