2733
2734

اولم خودمو میگم🌹
من اصلا اعتقاد ب ائمه نداشتم و کارای خوبی نمیکردم تا اینکه نمیدونم چجوری دلم خاست پیگیر شم.افتادم ب تحقیق و شروع کردم نماز و توبه بهم گفتن نماز استغاثه ب امام زمان بخون منم رفتم یاد گرفتمش ی شب تو اتاق خودم برقارو خاموش کردم شروع کردم با گریه خوندن وسط نماز حس کردم ی بوی خووووووب ی هوای خنک‌میاد تعجب کردم بعد نمازم چادرو تا کردم دیگه چادرم بو نمیداد زنگ زدم پرسیدم گفتن شاید خوده آقا سر زده بعدشروع کردم چادر سر کردن خیلی بدحجاب بودم.همه مسخرم کردن شمال بودم همش میگفتن این مسخره بازیا چیه بابا جمع کن این کاراتو دلم خیلی شکست جمعه هم بود یادمه.

دعای ندبه خوندم ک فقطم همون یبار شد.از آقا با گریه ی نشونه خاستم.

بعد خابیدم(.اینم بگم مادر من سیده‌طباطباییه یعنی از طرف مادر و پدر کل خاندانه دو طرفش سیدن )تو خواب دیدم ی حاج آقایی با عبا و عمامهی چادر مشکی و ی جانماز بهم‌دادن و گفتن اینو امام ششم فرستاده مواظب باش.

بیدار شدم‌پرسیدم ک چرا امام‌ششم متوجه شدم جده مادرمینا برمیگرده ب امام صادق تا ازدواجمم نماز یومیه نماز شب حجاب کاااااامل داشتم.بعد ازدواج‌خانواده شوهرم بابت حجابم واقعا اذیت کردن ک گذاشتم‌کنار خیییلیم‌دلم میخاد باز ب خودم برگردما

بعد اینکه چادرمو درآوردم چندبار خواب میدیدم مشهدم همه رو راه‌میدن درو رو من میبندن.گفتم شاید بخاطر تغییر دوبارمه
بازچادر سرکردم بعد دوباره‌خواب دیدم اینبار منم راه میدادن حرم.
اما بازم بعد ی مدت چون خانواده شوهرم نمیپذیرفتنم تو جمعاشون چادرو درآوردم ولی واقعا دلم میخاد دوباره همون شم آرامش اون موقعم بی نظیر بود

نمیدونم چرا باورم نشد،اگر خواب دیده بودی میکشتنت هم چادرتو کنار نمیذاستی مطمئنم

عزیزم مطمئن نباش 

اگه ندیده بودم ک نمیومدم دروغ بگه

شمام قضاوت نکن و تا از چیزی مطمئن نیستی انقدر با اطمینان درموردش حرف نزن🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم شما مورد توجه امام زمان وائمه هستین با این خوابهای قشنگی که دیدین چرا به خاطر حرف یه عده ادم بی فرهنگ که به عقیده دیگران احترام نمیذارن از عقیده خودت برگشتی این به نظر من یه امتحانه که باید انتخاب کنی خدا وامام زمانت یا مخلوق خدا شما راه خدا را انتخاب کن خداوند خودش بهترین ها را بهت میده موفق باشی 

2738
سلام عزیزم شما مورد توجه امام زمان وائمه هستین با این خوابهای قشنگی که دیدین چرا به خاطر حرف یه عده ...

خیلی ممنون عزیزم.

بله اشتباه کردم

الانم بعدچندسال روم نمیشه باز سرکنم

ممنون از پیام قشنگت

خیلی ممنون عزیزم. بله اشتباه کردم الانم بعدچندسال روم نمیشه باز سرکنم ممنون از پیام قشنگت

سلام عزیزم

خوبی؟؟

چرا روت نیشه؟؟ ببخشید این پیام تو تاپیک امام زمان دیدم

گلم اولاً به نظرم خجالت نکش

ثانیا میتونی وقتی میری بیرون بپوشی و اینطوری خانواده همسرت هم نمیفهمن