2733
2739
عنوان

یه تیکه از قصه زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7942 بازدید | 353 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خ وقته دعا نمیکنم.از خدا ناامید شدم.نماز هم نمیخونم.تو دلم بغضه...یه بغض عمیق...ازش ناراحتم...قبل ...

عزیزم شما خیلی جلوشوهرت و خانوادش کوتاه اکمدی اونا ببخشید اینومیگم هار شدن  یبار هم خودت هم خانوادت جدی باهاشون برخوردکنین تهش طلاقه دیگه توکه میگی دوسش نداری اما شاید این راه فایده ای داشت و شوهرت به خودش اومد همیشه کوتاه اومدن باعث میشه اونا از همین ترس تو سواستفاده کنن

2728
عجب صبری داری انشالله خدا کمکتون کنه ببین شاید شوهرتون اعتیادی چیزی داره ازتون مخفی کرده اینجوره شای ...

نه بابا انقد خسیسه میترسه پول برا نون خرج کنه...۲ماهی ۳ماهی یه کیلو گوشت میگیره نصفشو میده پایین برا مادرش اینا نصفشو میاره بالا...بعد این بیاد خرج مواد کنه؟!بدبخت خسیس

من خ وقته دعا نمیکنم.از خدا ناامید شدم.نماز هم نمیخونم.تو دلم بغضه...یه بغض عمیق...ازش ناراحتم...قبل ...

نکن اینطوری. بدون حکمتی توش هس. بخدا من تا الان دست نامرحم بهم نخوره نمازام سر وقت ولی این طور شوهری گیرم اومده که هرشب با یکی بوده قبلا. از خدا نا امید نباش. شاید تو ام خوشبخت شدی خدا روچه دیدی عزیزم. 

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه

هرکاری کردیم ترک نمیکردهی با مادرم دعوا میکردبش تهمت میزد کاری کردمن از ترس جوونم بزور با پسرعموم عقد کردم ک کاشف از اب دراومد اون یه پسر زن بازه ک زن صیغه ای داره و حاضر نیس از کاراش دست ورداره

2738

🚫کمک🚫

من۲۰ سالمه  کنکوری نظام قدیم بودم حالا تمدید نشد باید برم جدید توان مالی خرید هم ندارم کتابا گرونن همه

پنهانی میخونم .خانواده ام خبر ندارن

اگر کسی کتابی داره بهم بده یا کتاباشو قرض بده بهم  تمام مشخصاتمو هم بهش میدم

تو رو خدا اگر میتونین کمکم کنین

نمیخاستم اینو بگم ولی میگم چون کسی اینجا منو نمیشناسه.من پدرم خیلی خوب بود یهو دیدیم شکاک و بددهن شد ...

این از اول اینطوری بوده...سر خواستگاری از جاریم پرسیدم اخلاقشو گف حرف نداره خیالت راحت...الهی سر بچه هاش بیاد...حالا میفهمم حرف ندره یتی چی....به خاک سیاه بشینه ایشالا...منو بدبخت کرد ...

نکن اینطوری. بدون حکمتی توش هس. بخدا من تا الان دست نامرحم بهم نخوره نمازام سر وقت ولی این طور شوهری ...

من دیگه حتی فکر خوشبختی هم نمیکنم عزیزم...همش تو فکرم ینی میشه از این جهنم خلاص شم؟

ینی میگی میشه کاری برا این زندگی کرد؟ دلم برا دخترم میگیره نمیخوام اوارش کنم

صددرصدتوروخداوقت بزار اول اشکالای زندگی وشوهرتووخودتوبنویس یکی یکی حلش کن مثلاتمام تمام تلاشتوبکن از خانواده شوهرت پیشش ب هیچ عنوان بدنگوسخت ولی ممکن شک نکن ببین معجزه میشه 

خدایا!من یاغی نیستم✋
2706