2733
2734
عنوان

افزایش درآمد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلگرام  خیلی ممنونم ازت  خدا تورو رسوند برام

@house_in

بیا گلم ولی من مطمعن نیستما اینجا میگن کلاه برداریه

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
تازه اولشم لینکه استعلام ازفتا میدن ک اونم کشکه

اره 😐واس منم فرسادن

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2728
همون پول خودتوریختن دیگ... دوبار20ریختن ک میشع 40😐😐😐

خب کلا دوبار تایپیدم😂😐

2738

موفق باشي عزيزم

بستگي داره

مثلا ميتوني فتوشاپ يادبگيري كارانجام بدي

يا نرم افزارهاي معماري و عمران

يا تدريس انلاين

يا اگه به كاراي هنري علاقه داري كلي كار مث زيورالات دست ساز يا عروسكاي هنري و كوچولو

يا فروش لوازم ارايش و لباس و اينا از عمده ايا بخري بعد پيج بزني بفروشي

ديش ديري ديرين ماشالله
به منم بده

عزیزم من نمیدونم کلاه برداریه یا ن

@house_in

ایدی تلشه

واسه من ک واریز کردن دیگ نمیدونم

موفق باشي عزيزم بستگي داره مثلا ميتوني فتوشاپ يادبگيري كارانجام بدي يا نرم افزارهاي معماري و عمرا ...

ممنون از راهنماییتون

اخه چون تا حالا کار خاصی نکردم یکم ترس دارم و سر در گمم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍سلام بر غریب ترین و تنها ترین دردانه ی عالم✋
2706