2733
2739
نمیدونی چه ابروی ازم بر د

عزیزدلم خیلی ناراحت شدم واسه گذشتت و اون اقا ک فوت شده .خیلی خوشحال شدم ک زندگی خوبی داری .همیشه محکم باش .دیشب داستان ی کاربری خوندم شوهرش بخاطر کرونا فوت شده بود اعصابم بهم ریخت خوابم نبرد الانم واسه اون اقا ک ی انسان بوده خیلی ناراحت شدم خدا بیامرزه .لعنت ب کرونا

یعنی واقعا همچین مردای با غیرتی هم هنوز پیدا میشن خدا بیامرزش واقعا  جوانمرد بوده

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رضا از هیچ کمکی دریغ نمیکرد  بعضی وقتا نصیحتم میکرد خواستگارهای زیادی میاومد وقتی به رضا میگفتم ...

خداروشکر خوشبختی عزیزم.نمیدونم چرا ولی هر پستت رو خوندم با گریه خوندم.کاش یه مرد هم تو زندگی من میومد و مردونه پام وامیستاد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

خداروشکر بخیر وخوشی تموم شد😁

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2731
2738