2752
2734
با سلام. اگر برای عکساتون شاسی با قیمت پایین تر از آتلیه ها نیاز دارید میتونید یک بار قیمت های مارو نگاه کنید.... شاسی های ما در آتلیه ها هم به فروش میرن اما اونا با قیمت بسیار بالاتر میگن. برای مثال شاسی 20*30 که اندازه برگه آچهار هست رو ما به قیمت 4500 میفروشیم اما در بعضی آتلیه ها 18 هزارتومن! چسبوندن عکس روی شاسی هم بسیار راحته... میتونید توی ت.ل.گ.ر.ا.م پیام بدین تا عکس شاسی ها و لیست قیمتمونو براتون ارسال کنم......... 0938.504.2334 شاد و پیروز باشین
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم اتلیه انعکاس تو خیابون کاشانی کارش حرف نداشت من تو بیست متری و باغ فیض اینا زیاد گشتم ولی انعکاس کارش خوب بود حتما حضوری برو ببین کارش رو منکه بی نهایت راضی ام 

من ابانی ام دنیا بدون من بیابان میشود