2737
2734

نذار خود‌ش هم بره و اصلا نذار ازت جدا شه. یه مدت نذار هیچ جا بره اصلا تا درست شه.   اگر عاقل هست باهاش صحبت کن دوتایی

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
7سالشه جلوی مادرشوهرم وپدرشوهرم منو میزنه وهرچی از دهنش در میاد بهم میگه واقعا دلم میشکنه

یا خدا این دیگه بزرگه که باید از اول درستش میکردی. از یه مشاور کمک بگیر و اینکه اصلا رفت آمد نکن با کسی تا یاد بگیره احترام گذاشتن رو. به باباش بگو حسابی دعواش کنه. من پسرم 4 سالشه چند وقت پیش دست روم بلند کرد باباش جدی باهاش برخورد کرد

7سالشه جلوی مادرشوهرم وپدرشوهرم منو میزنه وهرچی از دهنش در میاد بهم میگه واقعا دلم میشکنه

زیادم بچه نیست شاید خیلی بهش سخت میگیری اینجوری میکنه ولی درکل اصلا اصلا نزار تنها باهاشون بره بدتر میشه

2738
اشتباه گفتم 94 6سالشه بدا اعصابمو خورد کرده

ببین حتما خیلی بهش سخت گرفتی یا خیلی شل گرفتی. باید به وقت به بچه محبت کنی به وقتش پوستشو بکنی. 

من که اینطوری هستم بعضی وقتا خواهر شوهرم میگه باور نمیکنم تو اون مادری که دو دقیقه پیش بود. باهم بازی کنید سعی کن بهش خوش بگذره سر هرچیزی دعواش نکن ولی اگر دعوا کردی اصلا از موضع خودت کوتاه نیا و تا آخر پای حرفت باش به گریه و اینا توجه نکن. در ضمن به همسرت بگو در هرصورت طرفداری تورو بکنه حت اگر فک کنه تو اشتباه میکنی