2737
2734
عنوان

چرا تو نینی سایت میگن بعضی ها ...

174 بازدید | 22 پست

چرا بعضی ها تو نیتی سایت میگن خونه شوهر بهتر از خونه پدره ؟لطفا دلیل بیارید و‌منو قانع کنید و تشویق برای ازدواج 🤣😍

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

شوهر شوهره شوهر بالشت پره شوهر نازت میخره شوهر😂

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر و بد تر ک نداره. من خونه بابام برام بهشت بود هنوزم هس. اما خب خونه خودت بعد ازدواج دیگه مال خودته اختیار داری کلا. مهمونی بدی  بریزی بپاشی کلا همه چی دست خودته. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
خونه شوهر یعنی چی؟ خونه خودت

همون گل 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738

بستکی داره 

همه مثل هم نیستن 

برای من جفتش یه جوره 

هردو تا خونه احساس خوب و آرامش دارم 

خونه خودم چون مستقلم و کلا خوش میگذره بهم 

خونه مامانمم خوب بود چون کلی خاطره داشتم و کلا عاشق خانوادمم و الآنم بیشتر روزا خونه مامانمم 

بهتر و بد تر ک نداره. من خونه بابام برام بهشت بود هنوزم هس. اما خب خونه خودت بعد ازدواج دیگه مال خود ...

آره حتما مامانت خیلی آروم بوده و خوب 

خونه مامان بابا نازت خریدار داره 

وسلام 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
بستکی داره  همه مثل هم نیستن  برای من جفتش یه جوره  هردو تا خونه احساس خوب و آرامش ...

مامان من کلا زیاد سرو صدا می‌کنه و گیر میده. 🤦🤦🤦

تا وقتی خونه باباتی 

خونه بابات بهترینه برات

وقتی کیس مناسب ازدواج رو پیدا کنی 

وبری خونه بخت 

به اون مستقل بودن ومسئولیتهای جدید عادت میکنی 

واگر بخوای برگردی خونه بابات یکم از استقلالت کم میشه 

برای همینه میگن خونه شوهر بهتراز خونه باباست

اما اگر تو خونه شوهر اب خوش ازگلوت پایین نره 

باید بتونی یه خونه وزندگیه مستقل برای خودت بساری که نه خونه پدر برگردی نه خونه شوهر

خونه خودت قوانین خودت پیاده میکنی وخونه پدرت قوانین ،خانواده رو

مثلا توخونه پدرمامانم همیشه نه وده بیدارم میکردبرای صبحانه ،الان عشقی بیدارمیشیم 😂

ولی بچه دارم باز بایدباسازخانم کوچولوبرقصم بخوابم وبیداربشم

خونه خودت قوانین خودت پیاده میکنی وخونه پدرت قوانین ،خانواده رو مثلا توخونه پدرمامانم همیشه نه وده ...

من اصلا دوس ندارم مادر بشم به هیچ وجه 😢

2706