2737
2739
عنوان

قشنگترین کار که میشه توی نوجوانی کرد چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 46 پست
چطوری یاد بگیرم؟

برای شروع میتونی از اینجا شروع کنی عزیزم.شاید حوصله کتاب خوندن نداشته باشی اینجا یکی از اساتید مطرح مهدویت کشور تمام اینا رو به صورت صوتی درس دادن.کوتاه هم هست اما کامل.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
من هم تو سن نوجوانی ام خیلی از این کلاس ها خوشم میاد مخصوصا زبان یا آرایشگری از کتاب های پزشکی هم خ ...

ان شاالله اینم تموم میشه

حتما برو مهارت مختلف یادبگیر

کلاسهای مجازی تو زمینه های دیگه زیاده

ببین به چی علاقه داری

سرچ کن درموردش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم تو سن نوجوانی ام خیلی از این کلاس ها خوشم میاد مخصوصا زبان یا آرایشگری از کتاب های پزشکی هم خ ...

وای منم از کتاب های پزشکی خیلی خوشم میاد

تو کتاب خاصی داشتی؟

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
آفرین به تو 👏🏻👏🏻👏🏻 درست ترین کارو کردی دیگه چه کلاسایی رفتی جز این دوتا؟

والیبال روخیلی جدی ادامه دادم 

زبان رفتم.مجسمه سازی.نقاشی.شناهم ابتدایی که بودم رفتم ولی علاقشونداشتم.کاراته یکم رفتم.کوچیک که بودم کلاس قران میرفتم.کلاس رقص رفتم.گیتارودوست دارم یادبگیرم هنوز کلاسشونرفتم

رشتمم که گرافیکه قتوشاپ و کاربارنگ و طراحی وچیزای اینجوریم یادگرفتم تومدرسه

2731
آفرین، ولی چشم الکی نگو 😁 واقعا به یه سنی که برسی میفهمی حتی یه انتخاب رشته ی ساده چققققدر می ...

🤭🤭❤ممنون

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
چند سالته؟! 

۱۵

ان شاالله اینم تموم میشه حتما برو مهارت مختلف یادبگیر کلاسهای مجازی تو زمینه های دیگه زیاده ببین ...

آخه مجازی کی درس یاد گرفته که من دومی اش باشم😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2738
وای منم از کتاب های پزشکی خیلی خوشم میاد تو کتاب خاصی داشتی؟

😂😂😂😂

نه بابا ولی می خوام برم تهران بخرم اگه این کرونا لعنتی بذاره😒😒😒

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
۱۵

پس اگه چک میشی که هیچی،هرچی مامان و بابات بگن 

ولی این سایت هم مناسب سن و سالت نیست 

دید منفی نسبت به همسر آینده ات ایجاد میکنه و نا امیدت میکنه 

اینجا همه دارن ناله میکنن 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
منم۱۷سالمه سنی ندارم ازکلاس سوم ابتدایی میرفتم کلاس هرتابستون هم یه کلاس جدیدی میرفتم.تابستون دوسال ...

چه چیزایی یاد گرفنی؟

برای شروع میتونی از اینجا شروع کنی عزیزم.شاید حوصله کتاب خوندن نداشته باشی اینجا یکی از اساتید مطر ...

باشه ممنونم

والیبال روخیلی جدی ادامه دادم  زبان رفتم.مجسمه سازی.نقاشی.شناهم ابتدایی که بودم رفتم ولی علاقش ...

آفرین

عالیه

مشخصه پس دختر فعالی هستی

در آینده هم قطعا آدم موفقی میشی وقتی این همه مهارت و تجربه داشته باشی👌🏻

2706