2733
2739
عنوان

کمبود محبت

333 بازدید | 11 پست

من از بچگیمم همینطور بودم دوسداشتم همع بهم توجه کنن بهم محبت کنن اصن بدی بهم نکنن😐

ولی االان که نزدیک دوماهه اصلا دیگه باکسی در ارتباط نیستم ک بخاد بهم توجه کنه من بهش محبت کنم چ فامیل چ دوست چ هرکسی 

کسی بهم محل نمیداد پیش خودم گریه میکردم دیوونه میشدم 

مسخره نکنید 

فقط بگید چیکار کنم این اخلاقم درست شه😐

چون تو بچگیم بهم توجه نمیکردن😑

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم کمبود محبت دارم .اما نمی‌ذارم کسی بفهمه و بروز نمی‌دم 😑

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
منم کمبود محبت دارم .اما نمی‌ذارم کسی بفهمه و بروز نمی‌دم 😑

خا منم نمیزارم

ولی تهه دلم میگیرع

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

دقیقا مشکل همینه چون تو بچگی بهت محبت نکردن دنبال محبت از هرکسی هستی.مقصر تو نیستی یا اگه بعدا خدایی نکرده  اتفاقی بیفته واست 

بخاطر کم کاریه خانوادته

دعا میکنم خودت پخته بشی و محتاج هیچ غریبه ای نشی تا عشق واقعی وارد زندگیت شه 

البته مشاورم خوبه کمکت میکنه

🌱
دقیقا مشکل همینه چون تو بچگی بهت محبت نکردن دنبال محبت از هرکسی هستی.مقصر تو نیستی یا اگه بعدا خدایی ...

اره از همون بچگب ب مامانم میگفتم بیا بازی محل نمیداد

حتی هیچوقت نشد یبار تو کارام پیشم باشه تو درسام کمکم کنه همش از بچگب رو پا خودم بودم مامانای دوستامو میدیدم دلم میگرف😒