2737
2739
عنوان

اونایی که دختر دارن شوهرتون به شما بیشتر توجه میکنه یا دخترتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4263 بازدید | 158 پست
به منم توجه می کنه  ولی وقتی داره قربون صدقه دخترام مبپیره تو دلم حسودیم میشه  بعد خودمو ...

دلم رفتتتتتت

چه شیرین

خدا حفظتون کنه برا هم

کاش منم طعم مادر بودنو بچشم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
شوهر من اصلا پسر دوست نداره

مگه میشه!؟

شوهر منم دختر دوس نداره اصن ولی اگه زمانی دختر میشد بچمون تو جوب که نمینداختش 

کم کم علاقه بوجود میومد

یا مثلا ما دوتا دختر بودیم بابام اصلا بچه سوم رو نمیخواست و هرکار کرد مامانم سقط کنه

الان داداشم ۱۹سالشه و نفسه بابامه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم توجه می کنه  ولی وقتی داره قربون صدقه دخترام میره تو دلم حسودیم میشه  بعد خودمو د ...

واای من اصلا نمیتونم تحمل کنم 

از الان باید به شوهرم بگم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

دختراما....منم جای خود دوست داره ولی اونا جونشم بخوان نه نمیگه...تو این یه هفته ده میلیون خرجشون کرده واسه قالی اتاق و.....

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2728

هرکدوممونایه جور دوست داره قشنگ مشخصه نوع دوست داشتنش فرق داره 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
منم دختر دارم شوهرم خیلی دوسش داره من میبینم باهم خولن خیلی خوشحال میشم    

ولی من خوشحال نمیشم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2738
خب بچه نیار😐 من از الان میگه ک میخوام باهاش بازی کنم و... خیلی خوشحال میشم😊😊

شوهر من از الان براش اسباب بازی میخره 

درحالی که من هنوز باردار نیستم

به منم توجه می کنه  ولی وقتی داره قربون صدقه دخترام میره تو دلم حسودیم میشه  بعد خودمو د ...

منم دوتا دارم اصلا دیگه لوازم آرایشی واسم نمونده  کوچیکم با انگشتش هنه رو دراورده بودرو لپاش مالیده بود

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
واای من اصلا نمیتونم تحمل کنم  از الان باید به شوهرم بگم

یادش بخیر 

قبل کرونا از در میومد تو

اگه اول منو بوس نمی کرد قهر می کردم😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
عزیزم مشکل شما اینه حسودی مث من  میترسی بچه بیاد جات تو‌دل همسرت بگیره بیشتر به اون توجه کنه م ...

دقیقا

چون الان برا من کادو میخره میترسم بعدا فقط برا اون دختره بخره

خب بنظرم از الان تو و شوهرت بدون اینکه بفهمه رژیم گرمی بگیرین تا احتمال پسردار شدنتون بیشتر بشه غذاهای خیلی خیلی گرم بخورین هردوتون اصلا سردی نخور یا خیلی کم پسر دار شدن برای روحیه خودت بهتره وقتی اینقد حساسی شوهرتم الان میگه پسر دوس ندارم ولی بدنیا بیاد دوسش داره ادم نمیتونه بچشو دوست نداشته باشه 

ولی من خوشحال نمیشم

انشالله بچت ب دنیا بیاد میفهمی چی میگم الان چون نداریش اون عشق و علاقه ب دخترتو نداری...وقتی شوهرت با دخترت خوب باشه پس زندکیتون عالی میشه خوب میشه...من شوهرم میگه وقتی میبینمش انرژی میگیرم من باید ناراحت بشم؟

2706