2737
2734
عنوان

اونایی که دختر دارن شوهرتون به شما بیشتر توجه میکنه یا دخترتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4263 بازدید | 158 پست

بچه هردوتونه از گوشت و خون هردوتون

چجوری میشه که فکر میکنی ممکنه ازتو بیشتر دوسش داشته باشه؟من دوتا دختر دارم و نمیتونم بگم دخترامو بیشتر دوس دارم یا شوهرمو

هرکدوم تو زندگی جایگاه خودشونو دارن

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

پدر ما دریغ از یه ذره محبت نسبت به بچه هاش حاج خانوم حاج خانوم از دهنش نمیوفته خیلی هم سر ما غر میزنه که چرا مامانو اذیت میکنیم😐😐

البته من به شخصه اعتقاد دارم مامانم شانس داره 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مث توام میترسم یه روزی دختر دار بشم ...باید سعی کنی خودتم خیلی جلوی شوهرت به دخترت توجه نکنی و ب ...

چون الان برا من کادو میخره میترسم بعدا فقط برا اون دختره بخره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731

بستگی به بچه داره تا پدر، دختر من منو بیشتر از باباش دوس داره، پدرشم به نسبت اون رفتارش طبیعیه، من از خدامه بره بچسبه به باباش من راحت شم ولی همش دنبال منه، البته خیلی کیف میکنم از رابطه دختر پدریشون اینکه با هم خوب باشنو بازی کنن و مزاحمم نشن😁 

ربطی به جنسیت نداره در کل بچه عزیزه چون یه موجود پاک و بی گناه از بند بند وجوده خوده آدمه

شوهر من اصلا پسر دوست نداره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2740
نخیر  باید مثل الان فقط به من محبت کنه

عزیزم مشکل شما اینه حسودی مث من 

میترسی بچه بیاد جات تو‌دل همسرت بگیره بیشتر به اون توجه کنه محبت کنه 

من الان باردارم همین حس ‌دارم 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

عزیزم اینا شیرینه ،حتی این حسادتها

خونه ما هرشب بین من و دخترم مسابقه اس کی بپره تو بغل شوهرم کیو زودتر بوس کنه و به کی بگه زودتر گفته دوست دارم و... این وسط یه عالمه خنده هست و ذوق شوهرم😄😄

خیلی به این چیزاش فکر نکن

بستگی به بچه داره تا پدر، دختر من منو بیشتر از باباش دوس داره، پدرشم به نسبت اون رفتارش طبیعیه، من ا ...

دختر داییه من عاشق داییمه😂😂انقدی ک ب اون وابستس ب مامانش نیست

همش دنبالشه بابا محمد بابا محمد میکنه😂😂

2706