2737
2734
عنوان

با 10 تومن میشه ایفون خرید؟ خبر از قیمت ها ندارمممم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 99 پست

خب قیمت بدیییین

چرا میگین اره یا نه

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

خدایی میخوای ۱۰ تومن بدی جای گوشی😑

خداروشکر وضع مالیم خوبه اما هروقت خواستم وسیله اینجوری بخرم،همیشه حواسم بوده

گوشی ۴ تومنی بگیر،۶ تومن رو پس انداز کن🥰

مامان آراد و ماهان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی میخوای ۱۰ تومن بدی جای گوشی😑 خداروشکر وضع مالیم خوبه اما هروقت خواستم وسیله اینجوری بخرم،همی ...

اخه کیفیت دوربینش خیلی برام مهمه:(

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

من چندتا دوستام و اقوام آیفون داشتن بعد گلکسی خریدن همه میگن گلکسی بهتره چون تحریم میکنه امریکا آیفون خیلی کاربرداش تو ایران مسدوده من پسرخالم ۹سال آیفون داشت از مالزی خریده بودش وقتی که آیفونم مد نبود بعد قفل شدش دیگه روشن نشدش گلکسی نوت خرید میگفت خیلی بهتره و چند نفر دیگم میگن‌. البته باز هرچی دوس دارین قصد دخالت ندارم اما با ده تومن گلکسیای خوبی میتونی بگیری نسبت به آیفون ده تومنی

2731
تازه گاز زده  هم هست    

همینو بگو😂😂

دهنی هم شده

باور کن ی بنده خدایی تو فامیل، دو ماه پیش آیفون خرید 18 تومن😐

بخدا من جاش بودم، سری a سامسونگ میخریدم، اونم ی مدل بالا

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!

من ایفون۷دارم به نظرم کیفیتش دوربینش خوب نیس

با ده تومن سامسونگ بگیر

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
2738

اگه دوربین مهمه دوربین بگیر

ما دوربین داریم سال ۹۳ی تومن گرفتیم عالیه 

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین

سامسونگ بهترع 

اون کلاسش بالاس 

تازه گارد شفافم میگرن سیبش پیدا باشع😐

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
من ایفون۷دارم به نظرم کیفیتش دوربینش خوب نیس با ده تومن سامسونگ بگیر

اره باید یه سرچ کنم ببینم دوربین کدوم مدل گوشی بهتره

چون واقعا به دوربینش نیاز دارم  

الان سری a مخصوصا a51 خییییییییییییلی دوربینش بهتر ایفون ۷ (تنها ایفونی که با این پول میشه خرید) هست

من ایفون ۷ عهد عتیق دارم میخوام از شرش خلاص شم تو چجور دلت میاد ۱۰ میلیووووووووووووون بدی پای یه گوشی دست دوم و خسته؟ تازه کیفیت دوربینش هم خیلی پایینتر از آ۵۱ هست

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
اگه دوربین مهمه دوربین بگیر ما دوربین داریم سال ۹۳ی تومن گرفتیم عالیه 

یه تومن؟   خوشبحالتون

2706