2737
2734
عنوان

وقتی دلت تنگ براش اونم دلش تنگ برات فدات بشم پسرم😭🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 31 پست

اگه گفت کجاست منولایک کنین برم تاپیکای دیگه کمک رسانی 😁

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كدوم كشوره خب بهتر خوشحال باشين بهش روحيه بدين چيه بمونه تو اين خراب شده

آلمانه..خودش تماس تصویری میگیره میبینه ما کنارهم هستیم شروع میکنه گریه کردن اعصاب ماهم بهم میریزه 

2728
آلمانه..خودش تماس تصویری میگیره میبینه ما کنارهم هستیم شروع میکنه گریه کردن اعصاب ماهم بهم میریزه&nb ...

خوشبحالش بهش روحيه بدين شده حتي كنارهمين وقتي ميبينين حساسه چن تا تون برين تو اتاق بگين تنهاييم 

نزارين غربت بهش غلبه كنه حالا كه رفته موفق ميشه ازدواج نكرده؟؟؟

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

خدا به دلت صبر و آرامش بده انشالله خیلی زود بیاد پیشت بچت چند سالشه عزیزم؟ ببخشید که میپرسم ولی چرا نمیتونید همدیگرو ببینید؟

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2738
خوشبحالش بهش روحيه بدين شده حتي كنارهمين وقتي ميبينين حساسه چن تا تون برين تو اتاق بگين تنهاييم  ...

مجرده ..دوتا پسرعموهام هم اونجا هستن اینطوری نیست ک هیشکیو نداشته باشه ولی بشدت احساسیه فوری گریه ش میگیره هی میگع میبینمتون بدتر میشم ای کاش پیشم بودین 

مجرده ..دوتا پسرعموهام هم اونجا هستن اینطوری نیست ک هیشکیو نداشته باشه ولی بشدت احساسیه فوری گریه ش ...

اخي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
چقدر بی ادب😶😶میتونستی یکم با ادب تر باشی دوست عزیز تاپبکای خودش ب شماچ شاید بخاد هزارتا  بزن ...

من بااستارتر بودم.

به شمامربوط نیست وکیل وصی نمیخواد دوست عزیز😶

این منم⬅🤗اینم منم⬅😈....دیگه حالابستگی داره توچطورباشی
آلمانه..خودش تماس تصویری میگیره میبینه ما کنارهم هستیم شروع میکنه گریه کردن اعصاب ماهم بهم میریزه&nb ...

به احتمال قوی خوشی زده زیر دلش بگو مرد ناحسابی اینجا بغیر غم وغصه چیزی نیست دلت تنگ شده

2706