2737
2734
عنوان

تونستید پیامک بفرستید برای وام یک میلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 44 پست
خودشون گفتن اس میفرستن اگر میخواید کدملیتونو ثبت کنید

نه دیشب  اخبار شبکه ۶ زیر نویس کرد ک افرادی ک درآمد  ثابت ندارن کد ملی سر پرست با سیم کارتی ک ب نام خودشه ب ۶۳۶۹ بفرسته 

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه دیشب  اخبار شبکه ۶ زیر نویس کرد ک افرادی ک درآمد  ثابت ندارن کد ملی سر پرست با سیم کارت ...

واااااای خوب شد گفتین من منتظر بودم خودشون بفرستن

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
خواهش میکنم ولی نمی‌دونم چرا پیامک ما ارسال نمیشه😩

حتمن ملت دارن پیامک میزنن شلوغ شده _اینا چه کارشون درسته که این باشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

سود نداره باز پرداختش چجوریه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2738

برای ما ارسال نمیشه چرا

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2706