2733
2734
البته خودمم چند ماه کهنه کردم تا این که به خاطر دندوناش پاش سوخت دیگه باز الان از همین میذارم

شماراحت گیر میاری؟مغازه ها ی تکی هم نیس من رفتم هپی لایف بود ترسیدم بگیرم حساسیت بده کهنه که میکنی موقعدخواب باز بذار زیادم ندار خیس بمونه هیچی نمیش

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماراحت گیر میاری؟مغازه ها ی تکی هم نیس من رفتم هپی لایف بود ترسیدم بگیرم حساسیت بده کهنه که میکنی م ...

متاسفانه اصلا پتو نگه نمیداره بازم باشه سرما میخوره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

آره من رفتم از همون شوینده بهداشتیا گرفتم خیلی هم داشت. 

البته من خراسانم

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2728
متاسفانه اصلا پتو نگه نمیداره بازم باشه سرما میخوره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ آره من رفتم از همون شویند ...

آخ بازم باش قشنگ شلوار شرتشو بپوشون زیرشم یه پتو بنداز راحت بخوابه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ما با دونیم تومن میگذروندیم😔😔

هوسرم بخاطر۳ونیم رفته یه جای دور کار میکنه 

اومد مرخصی نمیخام بزارم بره مهمم نیست سخت بگذره

یه صلوات میفرستی برام🙏🙏...... من خدایی دارم مثل گلبرگ شقایق زیباست ... درد هرچقدر بزرگ باشه خدا بزرگتره .... خدا وقتی تورا می آفرید حواسش به آرزو های من بود تو شدی همان آرزوی من 😍😍😍ایشالا برسه اونروزی که نی نی دار بشم 😍😍😍.         روز تعطیله و مشغول تمیز کردن خونه هستم. تصمیم میگیرم سر و سامونی به کمد لباسام بدم. در کمد رو که باز میکنم چشمم میوفته به لباسهای مهمونیم. یه دفعه یادم میوفته که کم مونده یه سال بشه که هیچکدومشون رو نپوشیدم. کفشها و کیفهایی که از بیشترشون مدتهاست هیچ استفاده ای نکردم. کابینتها رو که میخوام تمیز کنم  چشمم به ظرف و ظروفی میفته که یه ساله هیچ غذایی دلشون رو گرم نکرده.مبلهایی که یه ساله رومبلیشون کنار نرفته تا پذیرای حضور گرم عزیزی بشن. باورم نمیشه که مدتهاست مثل خیلی ها هیچ مهمونی نداشتیم و هیچ جایی مهمونی نرفتیم. یه ترسی دلمو چنگ میزنه.نکنه عادت کنیم؟؟؟عادت کنیم به خلوت خونه هامون، به تنهاییمون، به سکونمون و به سکوت. از عادت میترسم، همون که  اوریانا فالاچی میگه بی رحمترین سَمّیه که میتونه اسیرت کنه، که به هر شرایطی سر خم کنی. نکنه عادت کنیم به بی خبری از هم. به بی عشق ماندن، به بی دوست ماندن..  با خودم فکر میکنم شاید مرگ بدترین پیامد پاندمی کرونا نباشه، شاید اگر کرونا کمی بیشتر طول بکشه تو دنیای پساکرونا بیماری تنهایی و مردم گریزی چنان تو سلولهامون رخنه کنه که با هیچ واکسنی ایمنی پیدا نکنیم.از ته دل دعا میکنم قبل از یخ زدن دلامون، از این ویروس ویرانگر نجات پیدا کنیم که زندگی بی دوست داشتن، بی رفت و آمد، بی دید و بازدید، بی حضور انسانها، بی امید دیدار به هیچ نمی ارزه.به قول شاملو  "سالیان بسیار نمی‌بایستدریافتن راکه هر ویرانه، نشان از غیاب انسانی ست،که حضورِ انسانآبادانی‌ست".
2738

ما دو نفریم کرایه خونه نداریم میگذره سخت ن ولی خب میشه گفت گرونی داره روش رو بهمون نشون میده دیگه....حالا فک کن بچه ام باشه

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
الان تو تاپیک بغلی دید م همه زدن 5  یا 7 تومن تازه می نالن

من با یه بچه یه مدت با حقوق ۱تومن سر کردم بخدا مستاجرم بودم چیکار کنن مردا بخدا خرید سخته سعی کن با همون چیزا تنوع بده یه جا پیدا کن بتونی قشطی لباس بگیری برا خودت بچه هات من یه مدت اینجوری کردم الانم حقوق همسرم سه تومن ولی خو مستاجرم هستم ۱/۵۰۰اجاره میره با ماهی یک و نیم سر میکنیم البته خودمم شاغلم ولی حقوق خودم کلی میره جای وام که برا پیش خونه برداشتم 

وای اینم گرون شد من 9بسته خریدم فقط شبامیبندم روزا بازمیذارم توخونه جیش میکنه یه فرش پهنه بعدا میشو ...

شرت آموزشی بپوشون یا تند تند ببر جیش کنه یا هم کهنه کن

عزیزدلم کدوم شهری

شیراز زندگی میکنیم 

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
ما با سه اومتو دوتا بچه هیچی درحد زنده مانی نه زندگانی یه رستوران نمیتونیم بریم  الانم دوماه دا ...

تو اینستا یه پیج هست پوشک قابل شستشو میفروشه کسایی که خریده بودن خیلی راضی بودن میگفتن تا ۶ ماه جواب میده قشنگ 

از اونا بگیر هم شیکه هم دیگه نمیخواد از اون مشما هم بخری 

2706