2737
2739
عنوان

😅شیش کیلو زبون

| مشاهده متن کامل بحث + 20296 بازدید | 700 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو‌هم میزدی تو صوزتش تا بفهمه حق زدنتو ندازه

درسته که باباش کار درستی نکرده ولی دست رو بزرگتر بلند کنه؟

سلام دوست جآنم حالا که داری این متن و می‌خونی میشه واسه این که زود به کسی از ته دل دوستش دارم برسم یه صلوات مهمونم کنی ؟ ✨ ❤️
2731
🤣همینو بگوووو

ببین اخه زبون داشتن با بیشعور بودن فرق داره بعضیا بیشعوری میکنن توهین میکنن به همه بعد میگن زبون داربم منظورم شما نیستی کلا بعضیا اشتباه میگیرن فرقشو 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
براجاریم که رفته پشت سرمن غیبتموکرده ازدهنم حرف دروغ گفته گذاشتم توروش ریدم ب هیکلش

🤣🤣🤣🤭وایی این ریدنا عالیه😀🤣اصن خداوند رو باید شکر کرد که این دفع رو گذاشته 😅برینی ب طرف ن سنگ توالت

تا عاقلان دلیلی برای خندیدن پیدا کنند ما دیوانگان بار ها خندیده ایم   
2740
چه توصیه های خانمانسوزی میکنن بعضیها یعنی خطرناکن شدید پناه بر خدا 

آره برگام ریخت شایدم تو خونوادشون عادیه این چیزا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
ببین اخه زبون داشتن با بیشعور بودن فرق داره بعضیا بیشعوری میکنن توهین میکنن به همه بعد میگن زبون دار ...

اون ک صددرصد حرف شما درسته

ولی خب ی تیکه ب خود من بندازن🤣استارتی بزنم ب عظمت اسمان

تا عاقلان دلیلی برای خندیدن پیدا کنند ما دیوانگان بار ها خندیده ایم