2726
عنوان

😅شیش کیلو زبون

| مشاهده متن کامل بحث + 20296 بازدید | 700 پست
چرا ما کوچیکترا زبونمون همیشه از بزرگترا بیشتره از اونا دفاع میکنیم😁🤣 مثلا من داداشم که بیشعور می ...

👌👏👏👏

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار داییم جلو من و دایی های دیگم و خاله هام هی از مامانم گله کرد و گفت مامانت ال نکرده بل نکرده خیلی در مورد مامانم بد گفت منم اول احترامشو نگه داشتم هیچی نگفتم یهو آمپرم چسبید با صدای بلند گفتم دایی مطمئنم تو کوری اگه کور نبودی خوبیهای مامانو میدیدی که چه کارایی برات کرد و همه کارایی که مامانم در حقش کرده بود و بهش گفتم .همه ساکت بودن چون توقع همچین کاری از من نداشتن من خیلی احترام نگه میدارم .الان که یادم میاد حالم خوب میشع😁😁😁😁😁

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2728

هیچکی

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
منم اینقدر دوست داشتم آدم حاضر جوابی باشم😭  همیشه دختر ده سالم ازم دفاع میکنه

😂😂😂😂چرا اخه

تا عاقلان دلیلی برای خندیدن پیدا کنند ما دیوانگان بار ها خندیده ایم   
چرا ما کوچیکترا زبونمون همیشه از بزرگترا بیشتره از اونا دفاع میکنیم😁🤣 مثلا من داداشم که بیشعور می ...

😂😂خیلی زلال و حلال 

چن سالته

تا عاقلان دلیلی برای خندیدن پیدا کنند ما دیوانگان بار ها خندیده ایم   
😂😂خیلی زلال و حلال  چن سالته

البته باید بگم اینو قبل اینکه بگین اینجا چیکار میکنی یا تعجب کنین و نصیحتم کنین 😂🤦‍♀️

درسته ۱۶ سالمه ولی درسمم میخونم ... تیزهوشانم میرم ... توی تاپیکای بدم نمیرم

خلاصه حواسم هست 😁😊

به نام خدا سیامک انصاری هستم اومدم بایا رو معرفی کنم😐😌