2737
2734
عنوان

تازه فهمیدم ما خیلی فقیریم.چقد خقوقا همه بالاست

| مشاهده متن کامل بحث + 11081 بازدید | 478 پست

ما بدتریم اصلا بخاطر مسائل مالی شوهرم از چشمم داره میوفته نمیتونه نیاز های مالی منو حتی لوازم آرایشمو تانین کنه پول عشق رو به تدریج نابود میکنه و تاماااااام

پسرم همه امیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من به تموم دخترا میگم عشق و عاشقی رو بی خیال شید .

خودخواه نباشید .

به فکر بچه ای که در اینده دنیا بیاد باشین . خودتون میگین فوقش کمتر میخوریم .

اما گناه بچتون چیه که باید به پای تو بسوزه که امتخاب یه مرد بی پول بوده ؟؟؟؟؟؟؟ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من به تموم دخترا میگم عشق و عاشقی رو بی خیال شید . خودخواه نباشید . به فکر بچه ای که در اینده دنیا ...

بی پول نه ولی کسی که از پس زندگی بر بیادم نباید بیخود ازش رد شد.توقعات بیاد پایینتر بهتره

بی پول نه ولی کسی که از پس زندگی بر بیادم نباید بیخود ازش رد شد.توقعات بیاد پایینتر بهتره

عه چه خوب .

من که نمیتونم توقعاتمو بیارم پایین .

البته نه به خاطر خودم .به خاطر بچم .

الانم کشور طوری شده پولدار باشی بچت به یه جایی میرسه گ

اما چند سال قبل اینطور نبود.‌

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738

میانگین مخارج ماهیانه  خانواده ۴ نفره ما در هشت ماه گذشته به تفکیک گزارش از نرم افزار حسابداری :

۱۷۸۰۰۰۰ مواد غذایی رفاه افق کورش و ...

۱۳۰۰۰۰۰ لوازم منزل شارژ موبایل اب و برق و گاز و شارژ ساختمان

۳۷۵۰۰۰ تومان خرج ماشین

۴۵۰۰۰۰  شهریه مدرسه لوازم التحریر و ...

۴۶۲۰۰۰ لباس و پوشاک 

۱۱۲۰۰۰ دارو و بهداشت و درمان

۳۲۱۰۰۰ سایر 

مجموع هزینه در ماه : ۴۸۰۰۰۰۰ تومان البته میانگین هشت ماه گذشته الان از ۵۵۰۰۰۰۰ بالاتر میزنه 

چند سالته؟ از کارمندی شروع کن با 4 و نیم واقعا زندگیتون سخت میشه من دوستم و شوهرش هرکدوم 2و نیم پ ...

والا دنبال کار گشتم.یجا پیدا کردم نزدیک خونه مون تقریبا گفته فعلا ماهی2500بهت میدم اگر موندگارشدی بیشترش میکنم.امروز روز دوم کاریم هستش.مربوط به رشته م هستش.ان شاالله از محیط کارم راضی باشم و بمونم

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉
گلم من کارمندم خانومه میگف کارمند زیر 6 نداریم من 3500 میگیرم  

عزیزم کاش ازش میپرسیدی کجا کارمنداشون ۶ تومن میگیرن من دو تومن میگیرم استعفا میدادم میرفتم اونجا خب 

بالاخره یه چیزی میشه... 
2706