2737
2739
عنوان

تازه فهمیدم ما خیلی فقیریم.چقد خقوقا همه بالاست

| مشاهده متن کامل بحث + 11077 بازدید | 478 پست
مایی بیبی سایز چهار اون بزرگاش سی چهار عددیه؟

والا بسته بزرگ فک کنم سی و هشت عدده ولی یادم نمیاد چون خیلی وقته بسته بزرگ مای بی بی پیدا نمیکنم و بسته کوچیک دوازده تایی میگرفتم ک اونم شد پنجاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم گلم مرسی منم بد منظور نگرفتم لطف داری شما

اهان خداروشکر فک کردم ناراحتت کردم

قربونت عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2731
منم منظورم همین بود چهارساعته خخخخخ

بخدا من یه چیزایی دور برم میبینم که دیگه میدونم با روزیه حلال هیچکار نمیشه کرد ولی بازم خدا رو شکر خدا بهمون برکت بده و سلامتی 

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
2738
عزیزم شرکتهایی که تو جنوب هستن حقوقای کارمندا همه بالا هستن چون اونجا شرایط جوی و بدی اب وهوارو هم م ...

من اصفهانم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
تا دوسال اشکال نداره

مرررسی عزیزم 🤩🤩🤩

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
کاشکی همش تلاش بود خواهر من به این نتیجه رسیدم از پارتی واختلاس و ... باید به جایی برسی 

ن من بدون پارتی قبول شدم 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
خواهر الان کی افسردگی نداره؟همه تو فشارن .بخاطر گرونی کرونا درسته سخته ولی اصلا پشیمون نیستم والا م ...

من الان یکی بهم بگه حقوق شوهرم ۲۰ میلیون

افسردگی نمیگیرم  

خودمونم ۵-۶داریم  

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

[QUOTE=165625704]من اصفهانم [/QUOTمثلا شرکتهایی خوزستان مثل نفت،ملی حفاری،پتروشیمی ،صنایع فولاد،نوردولوله وبقیه که یادم نیست همه حقوقای بالایی دارن بخصوص سه تای اول

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706