2733
2734
عنوان

این زن چرا خسته نمیشه اخه 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه منکه باهاش کاری ندارم من حتی باهاش صحبتم نمیکنم ازبس بداخلاقه زن ۶۰ساله چه مشکلی باهام داره اخه ...

با زبون رامش کن

بگو ولی تو مثل مادر نداشته ی منی

کاربری برای دو نفر است
2731

بهش به چشم یه بیمار نگاه کن

تو با یکی که مریضه کل کل میکنی؟ 

اونوقت همه چیز برات راحت تر میشه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

باهاش دهن ب دهن نشو اینطوری خودتو زجر میدی

فک کن ی دیواره تو خونع

اگ بتونی باهاش صمیمی بشی و یکم هواشو داشته باشی عالیه امامن ک نمیتونم☹نمیدونم تو چطوری

البته من زن بابا ندارم اما اگ داشتم یااون منو میکشت یا من  اونو😑😭😂

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

الان مادر و دخترای واقعیم با هم جنگ دارن شما ک دیگه جای خود داری،واسه همه همینه دوتا ملکه تو ی اقلیم نمیگنجن من همیشه میگم تا دختر کوچیکه عشقه وقتی بزرک میشه  و مجرده میشه هووی مادر وقتی میره خونه خودش باز عشقه

2738
مشکل اینجاس این زن مشکل روحی روانی داشته وبه ما نگفتن وپدرمم بدون تحقیق گرفتش بهم میگه چشم نداری خند ...

عزیز من در این مواقع  بخند به حرفاش.........................سر به سرش نزار............................دنیا ارزش دلشکستن و تکیه انداختن به هم رو نداره....................اگه اینجوری پیش برین هیچ کدومتون ارامش ندارین.......................... 

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
اخه منکه باهاش کاری ندارم من حتی باهاش صحبتم نمیکنم ازبس بداخلاقه زن ۶۰ساله چه مشکلی باهام داره اخه ...

ببین حس حسودی و ناراحتی داره میدونم کاری نداری 

چا مدته اومده ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706