2737
2734
عنوان

این زن چرا خسته نمیشه اخه 😑

1018 بازدید | 62 پست

زن بابامو میگم هرروز صبح که ازخواب پا میشه بدون علت وچیزی همش انرژی منفی میده ازخواب پا میشه میگه تو هم موندی کنار من وخونه موندی وبدبختی وچن سال دیکه میشی ۴۰سالت واینا منم اصلا جوابشو نمیدم ولی ولم نمیکنه نمیدونم مادرش،موقع زایمان بافحش اینو بدنیا اورده ؟باورتون نمیشه سر لیمو ترشی که دیشب پدرم خرید وخوردم میگه چرا خوردی منم گفتم مگه تو خریدی ؟جوابشم میدم ازرو نمیره تو همه چیم دخالت میکنه نمیدونم واقعا هدفش چیه وچرا خسته نمیشه ازجنگیدن بامن بهم میگه تو هووی منی 😐وخوابیدن من باپدرتو دید میزنی 😂😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکل اینجاس این زن مشکل روحی روانی داشته وبه ما نگفتن وپدرمم بدون تحقیق گرفتش بهم میگه چشم نداری خنده من وباباتو ببینی منم گفتم من اصلا به تو وپدرم فکر نمیکنم ذهنم جاهای دیگس نه تو 

چقد عقده ای هست 

بگو همین فقط دنبال شوهر کردن بودی که هیچ کوفتی نشدی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
دیگه خودش داره میگه تو هوی منی  ناراحته و باهات داره میجنگه

اخه منکه باهاش کاری ندارم من حتی باهاش صحبتم نمیکنم ازبس بداخلاقه زن ۶۰ساله چه مشکلی باهام داره اخه مگه نمیدونس من هستم 

عزیزم بهتره محل نزاری و جواب ندی  بی محلی کن و توجه نکن به نیشو کنایه هاش یه کتاب دستت بگیرو خودتو باهاش سرگرم کن.. 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2706