2733
2734
عنوان

شپش دارم؟

143 بازدید | 10 پست

خیلی شونه میکنم اما چیزی نمیبینم موهامو روغن میزنم شونه میکنم چیزی نمیبینم مامانمم دید گفت چیزی نیست اما بعضی وقتا حس میکنم انگار یه چی راه میره حرکتش آرومه یعنی شپش دارم؟ پس چرا چیزی نمیبینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا منم بعضی وقتا اینجوری میشم

توهم میزنیم

رویای مرگ شاید بهانه ایست،برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی...........                                                              زیرِ چشمِ یه👈 اسفندی👉 یه سطلِ آشغال هست،،،،،از چِشش که بیفتی خودت باید ساعت ۹ بری دمِ در...........                                                                                             «یه روانشناسِ بدون مدرک...............»                                                                                                                                                   🌨️⁩اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

منم تو‌بارداری خارش شدید گرفته بودم حتی تخم شپش رو جلو‌سرم دیدم به مادرم‌میگفتم ببین میگفت نداری اخر دیونم کرد خارش سس مایونز گرفتم پر‌کردم سرمو یه چند ساعتی موند چند باری‌ هم سشوار‌میذاشتم که بسوزن بعدش‌خارشم خدارو‌شکر‌خوب شد 

اگه خوبی هایت را فراموش کردن تو خوب بودنت را فراموش نکن  

با شونه دنده ریز شونه کنی معلوم میشه

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

اگه سرت خارش داره و میخاره شپش داری، اگه مطمئنی یه چیزی توی سرت راه میره احتمالا تازه داره شروع میشه تا زیاد نشده جلوگیری کن که شپش بزنه بدبختیه. من شپش زده بودم هرکاری میکردم نمیرفتن اخرمجبور شدم نفت زدم به موهام😐😐

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2738

نه‌شپش نیس 

بین شپش پشت گوش و کنار‌گردنه 

سرتو یه جایی که سیاهه تکون بده اگه چیزی ریخت که محرک بود شپشه😂

حساس شدی چیزی نیس منم یه مدت دختر خالم گرفت تا یک ماه فک مکردم منم دارم همش یه چی تو سرمه ولی خوب شد توهمش از بین رفت توحموم سرتو با آب خیلی داغ بشور خوب سرتو بمال و مخصوصا پشت گوشاتو