2733
2734

سلام پسر من 6 ماهشه که از 3 ماهگی صبح که از خواب بیدار میشد و میدونستم صد در صد جیش داره میبردمش دستشویی جیش میکرد (چون پسرم اصلا تو خواب جیش نمیکنه )این کار رو هر روز صبح انجام میدادم یه روز بعداز ظهر بود گفتم ببرمش ببینم جیش میکنه تا بردمش و نشستم جیش کرد یعنی یاد گرفته بود که اونجا که می ره برای جیش کردنه دیگه از اون موقع ادامه دادم و الان که 6 ماهشه هر یک ساعتی میبرمش جیش میکنه شده در طول روز روی تشکش هم جیش کنه ولی فوقش در روز یه بار یا دوبار .برای همین براش زیر انداز هم میذارم .حالا یه خانمی بهم گفت این تاثیر روانی داره برای بچه آخه منواجباری براش نزاشتم رو تشکش هم جیش کنه دعواش نمیکنم 

عزیزم درسته هر چیزی یه زمانی داره ولی فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه  ممکنه با بزرگ تر شدن یا مثلا ...

اره اینو تجربه کردم میرم شهرستان خونه مامانم پوشکش میکنم چون میترسم ولی میام خونه خودم دو روز بعدش خوب میشه مثل اول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اینو تجربه کردم میرم شهرستان خونه مامانم پوشکش میکنم چون میترسم ولی میام خونه خودم دو روز بعدش خ ...

در کل مشکلی ایجاد نمیکنه

به قول خودتون که اجبار هم نیست که مثلا بخواهید از پوشک بگیریدش اتفاقا آموزش خوبیه برای آینده راحت تری

ولی باید اینو در نظر داشته باشی الان که خیلی کوچولوعه وقتی بزرگ تر شد مثلا ۱/۵ سالگی کم کم این آموزش هم بهش بدی که فقط خونه خودتون دسشویی نداره و از بقیه هم بتونه استفاده کنه

بعضی ها یاد میگیرن که فقط خونه خودشون و بس

2731
در کل مشکلی ایجاد نمیکنه به قول خودتون که اجبار هم نیست که مثلا بخواهید از پوشک بگیریدش اتفاقا آموز ...

مرسی عزیزم خیالم راحت شد خیلی غصه داشتم و هم اینکه زورم میومد این همه تلاش کردم و الان باز پوشکش کنم ممنون از لطفت عزیزم