2737
2734
عنوان

معرفی قهوه

39 بازدید | 3 پست

دوستان سلام روزتون بخیر

من دانشجو هستم و لازمه که روزانه شارژ باشم که به کارای دانشگاه و خودم برسم ولی تو فصل پاییز و زمستون بخاطر زود تاریک شدن هوا خیلیییی زود خوابم میگیره و کسلم

حس میکنم در طول روز به یکم کافئین نیاز دارم

از پیشکسوتان عزیز در حوزه قهوه خواهشمندم یه قهوه مناسب برای کسی که تا حالا خیلی قهوه نخورده معرفی کنند

خیلی تلخ نباشه و اگه میشه روش درست کردنش رو هم توضیح بدید خیلی ممنون

ببین من دوران دانشجویی رو اوردم ب قهوه

ولی این قهوه لامصب هیییچی از خابم کم نکرد...بدن ناخودآگاه ب ۷ ساعت خاب درروز حتما احتیاج داره...یعنی اگ روزی ۱۰ لیوانم قهوه بخوری نمیتونی چیزی از خاب شبت کم کنی...فقط نهایتا از خاب ظهرت کم میشه

من همه نوع قخوه رو هم امتحان کردم...از قهوه ترک بگیر تا اسپرسو و غیره

کلا روی خاب تاثیر نداشت😕😕😕

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه من ۷ ساعت خوابم کامله و بازم خوابم میاد😂

دقیقا عین من...من میگفتم ساعت ۷ پامیشم 

میشینم میخونم...۷ پا میشدم میرفتم سر کتابام تا ۹ روی کتابام میخابیدم بعد روزمو اغاز مبکردم😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2728