2733
2734
عنوان

امروز دیگه به کی فحش بدم😞

668 بازدید | 58 پست

هرروز صبح که بیدار میشم برم سرکار به نصف دنیا فحش خارمادر میدم میگم چرا من نباید پولدار باشم که نرم سرکار😂

لعنتی الان که تعطیلم هستم باز بیدار شدم

امروز دیگه به کی فحش بدم اخه

@sara1990    جایی زیباتر از پیوی تو تو دنیا وحود نداره😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

🙄🙄🙄🙄🙄

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙄🙄🙄🙄🙄

دیروز تو اون تاپیک آخر فهمیدن منفورترین کاربر کیه؟😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731

روز اول تو تاپیکا میدیدمت نظر خوبی نداشتم بهت

الان بنظرم بانمکی.

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
برو سر يه كاري كه دوستش داري. اينجوري پير ميشي

کارم عالیه کارمند دولت حقوق خوب تایم کاری کم همشم بیکار گوشی دستمه

فقط صبح بیداز شدن سخته

2738
دیروز تو اون تاپیک آخر فهمیدن منفورترین کاربر کیه؟😁

تو کدوم یادم نی 

حرص درار ترین منظورته؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
تو کدوم یادم نی  حرص درار ترین منظورته؟

آره همون 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
کارم عالیه کارمند دولت حقوق خوب تایم کاری کم همشم بیکار گوشی دستمه فقط صبح بیداز شدن سخته

اوف دقیقا یکی از مزخرف تریننننن قانونای دنیاس

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
اوف دقیقا یکی از مزخرف تریننننن قانونای دنیاس

ساعت کاری باید ۱۱ صبح تا ۱ ظهر باشه 😞

اونم تازه ادم هروقت دوس نداشت نره بگیزه بخابه😁

🙄🙄🙄🙄🙄

تو امضات نوشتی منتظر ۴ ۴ ۱۳۴۴ ای 

این تاریخ ک واسه ۵۵ سال پیشه😅

منظورت ۱۴۴۴ بوده؟

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
ساعت کاری باید ۱۱ صبح تا ۱ ظهر باشه 😞 اونم تازه ادم هروقت دوس نداشت نره بگیزه بخابه😁

والااااا

بعد ب من باشه اصلا دوس ندارم برم و کلا کنسله

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻
2706