2733
2734

سابقه سقط داشتی ؟

زایمان زودرس چی؟

خداقل سه بار پرسید

معنیش چیه؟

از اخرم پرسیدم چرا چی شده؟ گفت هیچی😐😐😐

خب بگو مگه مریضی به ادم استرس می دی؟

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید چیز مهمی نیست ، ولی الکی نمی پرسن، دکتر سونو حین سونو گفت لب و دهنش هم خوب مشکلی نیست، من تعحب کردم هفته ۲۹ این چه حرفی ،تو آنومالی معلوم بود خوب دیگه، بعد دیدم زده آب دور جنین زیاد، یکی از علت هاش میتونه لب شکری بودن باشه،

2731
عکس سونو تو بفرس

الان دم دستم نیس

حال ندارم پاشم بردارم

چرا؟ سر در میاری شما؟

💚یااوّلُ یا آخِر ای خدایی که از توام و به سوی تو برمیگردم. ای خدایی که اول و اخر همهءکارها خودتی.💚 ❤اگه دوس داشتین برای شفای همهء کوچولو های بیمار صلوات بفرستین از جمله پسر من.😗❤
عزیزم شاید میخواسته ببینه همه چی اکی هست  نگران نباش،فکر منفی نکن

اخه نفرات قبل منم سونوشون مثل من بود از اونا چیزی نپرسید فقط از من اونم نه یه بار

هی گفتم نه نداشتم

باز پرسید گفتی نداری؟؟؟

خب ادم نگران میشه

شاید چیز مهمی نیست ، ولی الکی نمی پرسن، دکتر سونو حین سونو گفت لب و دهنش هم خوب مشکلی نیست، من تعحب ...

خب دلیلش و بگه 

چرا چند بار پرسید

2738
اره 

سونوم دم دستم نیس راستش سرگیجه دارم نمیتونم پاشم سختمه

برا دکترم که فرستادم گفت همه چی خوبه خداروشکر

اما این من و الکی نگران کرد

خب دلیلش و بگه  چرا چند بار پرسید

به منم دلیلش نگفت، خودم اومدم زدم تو نت متوجه شدم، چون خیلی از اوقات الکی واقعا ،استرس نمیدن به مادر، مثلا همین آب دور جنین دکترم گفت تا هفته ۳۳ صبر کن اگر خود به خود کم نشد ،احتمال زایمان زودرس هست ،حالا شاید چیزهای دیگه ام احتمالش باشه، این هفته باید برم

به منم دلیلش نگفت، خودم اومدم زدم تو نت متوجه شدم، چون خیلی از اوقات الکی واقعا ،استرس نمیدن به مادر ...

والا من پرسیدم گفتم چرا چند بار پرسیدیمشکلیه گفت نه

اخه اب دور جنین باز مشخصه من الان تو نت چی بزنم چی ببینم

دلیل مشخصی نداره

والا من پرسیدم گفتم چرا چند بار پرسیدیمشکلیه گفت نه اخه اب دور جنین باز مشخصه من الان تو نت چ ...

مال شما که همه چیزش خوب بوده، نگران چی هستی؟؟ شاید فکرش درگیر بوده چند بار پرسیده، ذهن خودت درگیر نکن،آرامش ات الان از هر چیز مهمتر