2733
2739

خاله من شیر به شیر باردار شد، دکتر بعد ۱۰ ماه نزاشت به بچه اش شیر بده، گفت دیگه خاصیتی نداره،  منم الان شیر به شیر باردارم ولی اصلا به دخترم شیر ندادم، اختلاف سنی دوتا بچه های خالم ۱۵ ماه، مال من دوسال میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه اولم سه ماهش بود که دومی رو باردار شدم وتا ۵ ماه بعدش هم به بچه ام شیر دادم.

ولی احساس میکردم بچه ام نا آروم شده بود وتوی اون فاصله خیلی اذیتم کرد بعدش کم کم شیرخشک رو شروع کردم براش.

2728

سلام عزیز

دخترم ۲۰ ماهش بود متوجه شدم باردارم ۲۱ ماهگی از شیر گرفتم البته به خاطر بنیه خودم که ضعیف نشه اگر حالت خوبه و نی نی بعد باردار شدن شیرت رو میخوره میتونی تا اخر بدی شنیدم یه سریها تا اخر بارداریشون شیر دادن و یه سری دکتر ها هن میگن تا ۴ ماهگی میشه شیر بدی ولی باید حسابی به تغذیت برسی تا هم خودت ضعیف نشی هم جنین خوب رشد کنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

حدود ۱ سال و ۸ ماهش بود که بار دار شدم ولی از بارداری خبر نداشتم  حدود ۱ماه و نیم تو دوران بارداری شیر خورد ولی چون بچه ی فوق العاده بد غذا و نق نقویی شده بود از شیر گرفتمش ولی باز از بارداری خبر نداشتم 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
من خواهرم بهمن ۲۲ ساله میشه یه بچه یه ساله داره. بهمن ماه دومین بچش(تیکرم) که ناخواسته بود دنیا میاد ...

خواهرم  ۱ سال و ۲ ماهگی بچشو از شیر گرفت

الان بچش ۱ سال و ۶ ماهشه و اتفاقا از وقتی از شیر گرفته شد کلی رشدش بهتر شد و اشتهاشم بیشتر

خاله من شیر به شیر باردار شد، دکتر بعد ۱۰ ماه نزاشت به بچه اش شیر بده، گفت دیگه خاصیتی نداره،  ...

من دکترم گفت تا بیست هفتگی میشه شیر داد بعدش بچه وزن میبره منم دادم و دخترمم ماشالا خوب بود ۳۷هفته ۳۶۰۰ دنیا اومد الانم قدو وزنش خوبه

اصلا کاری به بارداری و خوب و بدی ماجرا ندارم،ولی شیر ب شیر باردار شدن بنظر من ظلمه در حق بچه بزرگ،از شیر مادر که حق طبیعیشه محروم میشه.امیدوارم من همچین اتفاقی برام نیفته خیلی غصه بچمو میخورم وگرنه.البته الان شیرخشک و...میشه جایگزین کرد،ولی من دوس ندارم

من دکترم گفت تا بیست هفتگی میشه شیر داد بعدش بچه وزن میبره منم دادم و دخترمم ماشالا خوب بود ۳۷هفته ۳ ...

واسه بچه اول گفته بود هیچ خاصیتی نداره، دکترش میگفت الان همه چیز به بچه تو شکم میرسه، و خودت هم نابود میشی ،پوکی استخوان در آینده ،ضعف جسمانی در آینده

وقتی سن بارداریت بشه ۶ ماه میشه شیر داد ولی دیگه بعداز ۶ ماه باید از شیر بگیریش 

من خودم اختلاف بچه هام ۲۰ ماه هست اولی ۱۱ماهه بود دومی رو باردار شدم 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2706