2733
2734
عنوان

چطور باشخصیت باشم؟

822 بازدید | 62 پست

جاریم با اینکه ۵سال از من کوچیکتره اما از من خیلی باشخصیت تره😟😟😟

چقدر شوهرش احترامش رو داره

اما من هیچی،و برعکسش هستم

یه عقده ی درونی دارم انگار

مهم ترین چیزی که اون داره مادرش هست که من ندارم فکر کنم دلیل اصلی هم همین باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شخصیت چیزی نیس ک با پیشنهاد بقیه درست بشه شما شخصیتت شکل گرفته دیگه .. ولی در کل .. بخودت برس تمیز باش لباسای مرتب بپوش حرف زدنتو تغییر بده با کلمات قشنگ و پر معنی حرف بزن یکم غرور داشته باش ( منظورم غرور شخصیتی هس) ادما به این شخصیتا احترام میذارن

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بعضیا ذاتا شیکن بقول معروف گونیم تنشون کنن بهشون میاد ولی خوب الان با این حجم زیاد اطلاعات تو نت راحت میتونی لباساتو ست کنی یا پادکست های روانشناسی و رفتاری گوش بدی، درضمن اصلا باشخصیت بودن ربطی به مادر داشتن نداره 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
بعضیا ذاتا شیکن بقول معروف گونیم تنشون کنن بهشون میاد ولی خوب الان با این حجم زیاد اطلاعات تو نت راح ...

کمبود محبت دارم

جلب توجه میکنم

می خوام عوض بشم اما نمیدونم از کجا شروع کنم

مثدا من تاحالا میگفتم زشته که شلوار تنگ بپوشم چون پاهام تپله ولی تازه میبینم نه اتفاقا لگ خیلی شیک تره فقط باید گرون باشه که جنسش خوب باشه و خیلی نازک نباشه و حالت تنبون نباشه

شخصیت چیزی نیس ک با پیشنهاد بقیه درست بشه شما شخصیتت شکل گرفته دیگه .. ولی در کل .. بخودت برس تمیز ب ...

حالا شما این رو میگید اما من تا قبل از ازدواجم یه آدم کم حرف و به قول خودم مغرور بودم اما الان بیشخصیت ترین عضو خانواده خودم هستم

خسته شدم از خودم

شرایط زندگیم باعث شده😖😖

کمبود محبت دارم جلب توجه میکنم می خوام عوض بشم اما نمیدونم از کجا شروع کنم

باید اول خودتو دوست داشته باشی این مهمترین چیزه، به خودت برس ورزش کن کتاب بخون بعدش میبینی اطرافیانت دیدشون بهت عوض شده و بهت احترام میذارن چون خودت داری به خودت احترام میذاری، سعی کن وقتتو پرکنی که احتیاج به جلب محبت بقیه نداشته باشی، سخته ولی آسه آسه شدنیه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706