2737
2739

بچه ها من سمت راستم بالا دوتا ار دندونام به عصب رسیدن ، شبایی که گریه میکنم خیلیییییی درد میگیرن صب که پامیشم ، واسه چیه اخه قبلنم سمت چپم به عصب رسیده بود گریه میکردم چیزیش نمیشد ولی الان این اینجوریه ،شرایطشم ندارم برم درست کنم چیکار کنم از دندون درد خوابم نمیبره دارم میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از عشقم دورم دست خودم نیست وقتی دلم تنگ میشه خیلی اشکام میاد ، عصب دندون مگه نمیگن؟

بعضی مواقع اعصاب خراب هم باشه میزنه بعضی از نقاط بدن مثل دست یا دندون یا درد صورت وفک عزیزم حالا عشقت کجاست

2728
بعضی مواقع اعصاب خراب هم باشه میزنه بعضی از نقاط بدن مثل دست یا دندون یا درد صورت وفک عزیزم حالا عشق ...

خیلی درد میکنه یعنی با مسکنم اروم نمیشم از شنبه که اینجوری درد گرفته شیش تا مسکن خوردم هنوزم اروم نشدم 

سربازی😞

خیلی درد میکنه یعنی با مسکنم اروم نمیشم از شنبه که اینجوری درد گرفته شیش تا مسکن خوردم هنوزم اروم نش ...

وای خدا قوبونتون بشم نینیا بابا سربازیم تموم میشه میرین سرخونه زندگیتون هم اینا غصه ندارن که .تا اعصابت آروم نشه خوب نمیشه کم مسکن بخور

خیلی درد میکنه یعنی با مسکنم اروم نمیشم از شنبه که اینجوری درد گرفته شیش تا مسکن خوردم هنوزم اروم نش ...

منم وقتی عصبی میشم سردردی میگیرم ک نگو خواب رفتگی دست و پا بماند:)

اصلا خوب نمیشه تا اینکه این سری گل گاوزبون خوردم 

در آغاز عمل است💫
2738
وای خدا قوبونتون بشم نینیا بابا سربازیم تموم میشه میرین سرخونه زندگیتون هم اینا غصه ندارن که .تا اعص ...

خدا نکنه عزیزم ولی خیلیم نی نی نیستیم:/ 

خیلی سخته از شنبه کلا شاید سه چهار دقیقه باهاش حرف زدم ،ولی تو شهر خودمون بود حداقل تو هفته دو سه بار میدیدمش الان دارم چل میشم واقعا

منم وقتی عصبی میشم سردردی میگیرم ک نگو خواب رفتگی دست و پا بماند:) اصلا خوب نمیشه تا اینکه این سری ...

خیلی سخته بدجور میزنه به دندونم میخوام گریه نکنم ولی نمیشه واقعا

خیلی سخته بدجور میزنه به دندونم میخوام گریه نکنم ولی نمیشه واقعا

ایشالله هیچوقت گریه نیاد چرا برا این چیزا گریه میکنی اخه من میفهمم دلتنگ عشقت باشی چه سخته ولی نگران نباش میبینیش خیلیییی زود...با گریه هم خودت و هم اونو اذیت میکنی...اخه وقتی حال عشقت بد باشه حس میکنی البته اگه عشق با صداقت باشه

در آغاز عمل است💫
ایشالله هیچوقت گریه نیاد چرا برا این چیزا گریه میکنی اخه من میفهمم دلتنگ عشقت باشی چه سخته ولی نگران ...

من پیشش حرفی نمیزنم این چند روز همش دندون درد داشتم همشم حالم بد بوده ولی وقتی زنگ زده کلی با انرژی جواب دادمو قربون صدقه ش رفتم ،ولی صداش خیلی غم داشت مثل وقتایی که اینجا بود نبود اصلا ، قبلا وقتی زنگ میزدم بهش خیلی خوب بود اما الان که اونجاست فقط جوری وانمود میکنه حالش خوبه که ما نکرانش نشیم😔😔

2706