2733
2739

یکی دو سال

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخرش خوب است ،

قرار است تمامِ سیاه ها سفید شوند و حتی نقطه ی سیاهی برای یادآوری نمانَد ،

قرار است روزهای بهتری برسد و قرار است در نهایت سرخوشی ، به حالِ این روزهایمان بخندیم ...

دنیا هنوز هم زیباست و زندگی در ساقه های سبز گیاه و در رگ های متورم زمان ، جریان دارد ،

خودت را به جریان تکرارِ زندگی نسپار !

کارهایی را بکن که انتخابِ توست ، و حال تو را بهتر می کند و در مسیری باش که دوستش داری ؛ حتی اگر مجبور باشی خلاف جریانِ رود ، شنا کنی ... سخت است اما ارزشش را دارد ! ارزشش را دارد که با تمام سختی ، کسی باشی که سالها بعد ، از بودنش ، پشیمان نباشی ، که سالها بعد ، عمر خودت را بر باد رفته نبینی ...

تمام سختی و مشکلاتِ مسیر را با لبخند ، بدرقه کن ؛ وقتی ایمان داری مقصدت زیباست ،

وقتی می دانی که آخرش خوب است !

در آرزوهایت بلند پرواز باش و در تلاش برای رسیدنشان تسلیم ناپذیر !

که آخرِ امیدواری ها ، ایستادن ها و تلاش کردن ها ، همیشه خوب است ...

2728
2740
دوستم میگه تو اخبار گفتن حداقل دوسال و نیم دیگه ،اینجپری ک خیلی بده

تو اخبار هیچ وقت چنین چیزی نمیگه.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

خدا خودش به دادمون برسه مسئولامون که غیرت ندارن

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
تا قبل عید می رسه دیگه احتمال زیاد چون از ۲۹روز دیگه خودشون شروع میکنن 

آها من در جریان نبودیم ،اگ‌اینجوری باشه که خوب پس باید تا ی سال دیگم به مردم برسه دیر دیرش