2737
2734
عنوان

مهدی جان 🙏

143 بازدید | 15 پست

🌹🕊🌹🕊

🕊🌹🕊

🌹🕊

#دلنوشته

📣مردم پسر فاطمه تنهاست

💫 بعضی وقت ها حرف های دلت آنقدر زیاد است که هرچه کاغذ سیاه کنی، نمیتوانی حرفت را به مخاطب برسانی..

👈 آن زمان که دلت آنقدر طوفانیست

که طوفان دلت تارهای صوتیت را میلرزاند

و فریاد میزنی که

📣مردم پسر فاطمه تنهاست...

💔 آن زمان که درد های دلت از شرمندگی همیشگی ات آب میشوند

و چشمانت جاری و اشک هایت خبر می دهند که:

📣مردم پسر فاطمه تنهاست...

👈بعضی وقت ها باید چشم درچشم ،

نفس در نفس مخاطب باشی

و فریاد بزنی 👇👇

📣 پسر فاطمه تنهاست❗️

که شاید مردمان این زمان

👈 از خواب زمستانی و غفلتِ طولانیِ خویش بیدار شوند و بفهمند که فرج امام زمان

👌 فرج خود آنهاست...

⬅️ بیایید همه درد ها، ناله ها

و اشک هایمان را یک جا جمع کنیم

و یک حاجت را در خانه او ببریم و فریاد بزنیم که  

🌹"دیگر به چیزی جز ظهور او راضی نخواهیم شد...

🕊✨اللهم عجل لولیک الفرج✨🕊

برای ظهور و سلامتی اقا امام زمان ی صلوات 🙏

خدایا تورو ب بزرگیت وتورو ب امام زمان قسم همه مشکلات و گرفتاری ها رو درست کن و هیچ دلی غم زده نباشه امین یا رب العالمین😔🙏

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ....انشا...ظهور اقا و حاجت روا بشین🙏

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم.❤

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2731

انشا...ب حق فاطمه الزهرا همه گرفتاری و مشکلاتتون درست شه و هیچ ارزویی تو دلتون ارزو نمونه ب حقیقت بپیونده امین ....التماس دعا فراوان🙏

*•┈┈✾•🌸•✾🌸✾•🌸✾┈┈•*

*دعــــــــــــاے فـــــــــــرجــ*    

*إِلــَهِے عــَظــُمــَ الــْبــَلــاءُ وَ بــَرِحــَ الــْخــَفــَاءُ وَ انــْڪــَشــَفــَ الــْغــِطــَاءُ وَ انــْقــَطــَعــَ الــرَّجــَاءُ وَ ضــَاقــَتــِ الــْأَرْضــُ وَ مــُنــِعــَتــِ الــســَّمــَاءُ وَ أَنــْتــَ الــْمــُســْتــَعــَانــُ وَ إِلــَیــْڪــَ الــْمــُشــْتــَڪــَى وَ عــَلــَیــْڪــَ الــْمــُعــَوَّلــُ فــِے الــشــِّدَّةِ وَ الــرَّخــَاءِ الــلــهُمــَّ صــَلــِّ عــَلــَى مــُحــَمــَّدٍ وَ آلــِ مــُحــَمــَّدٍ أُولــِے الــْأَمــْرِ الــَّذِیــنــَ فــَرَضــْتــَ عــَلــَیــْنــَا طــَاعــَتــَهُمــْ وَ عــَرَّفــْتــَنــَا بــِذَلــِڪــَ مــَنــْزِلــَتــَهُمــْ فــَفــَرِّجــْ عــَنــَّا بــِحــَقــِّهِمــْ فــَرَجــا عــَاجــِلــا قــَرِیــبــا ڪــَلــَمــْحــِ الــْبــَصــَرِ أَوْ هُوَ أَقــْرَبــُ یــَا مــُحــَمــَّدُ یــَا عــَلــِیــُّ یــَا عــَلــِیــُّ یــَا مــُحــَمــَّدُ اڪــْفــِیــَانــِے فــَإِنــَّڪــُمــَا ڪــَافــِیــَانــِ وَ انــْصــُرَانــِے فــَإِنــَّڪــُمــَا نــَاصــِرَانــِ یــَا مــَوْلــانــَا یــَا صــَاحــِبــَ الــزَّمــَانــِ الــْغــَوْثــَ الــْغــَوْثــَ الــْغــَوْثــَ أَدْرِڪــْنــِے أَدْرِڪــْنــِے أَدْرِڪــْنــِے الــســَّاعــَةَ الــســَّاعــَةَ الــســَّاعــَةَ الــْعــَجــَلــَ الــْعــَجــَلــَ الــْعــَجــَلــَ یــَا أَرْحــَمــَ الــرَّاحــِمــِیــنــَ بــِحــَقــِّ مــُحــَمــَّدٍ وَ آلــِهِ الــطــَّاهِرِیــنــ.*

*•┈┈✾•🌸•✾🌸✾•🌸✾┈┈•*

2738

اللهم عجل لولیک الفرج

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏

السَّلامُ عَلَيْكَ يَا حُجَّةَ اللَّهِ فِي أَرْضِهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا عَيْنَ اللَّهِ فِي خَلْقِهِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا نُورَ اللَّهِ الَّذِي يَهْتَدِي بِهِ الْمُهْتَدُونَ، وَ يُفَرَّجُ بِهِ عَنِ الْمُؤْمِنِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْمُهَذَّبُ الْخَائِفُ، السَّلامُ عَلَيْكَ أَيُّهَا الْوَلِيُّ النَّاصِحُ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا سَفِينَةَ النَّجَاةِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا عَيْنَ الْحَيَاةِ، السَّلامُ عَلَيْكَ، صَلَّى اللَّهُ عَلَيْكَ وَ عَلَى آلِ بَيْتِكَ الطَّيِّبِينَ الطَّاهِرِينَ، السَّلامُ عَلَيْكَ، عَجَّلَ اللَّهُ لَكَ مَا وَعَدَكَ مِنَ النَّصْرِ وَ ظُهُورِ الْأَمْرِ، السَّلامُ عَلَيْكَ يَا مَوْلايَ، أَنَا مَوْلاكَ عَارِفٌ بِأُولاكَ وَ أُخْرَاكَ، أَتَقَرَّبُ إِلَى اللَّهِ تَعَالَى بِكَ وَ بِآلِ بَيْتِكَ، وَ أَنْتَظِرُ ظُهُورَكَ وَ ظُهُورَ الْحَقِّ عَلَى يَدَيْكَ،

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🦋سلام اقا جان🦋

مثل یڪ مردہ ڪہ یڪ مرتبہ 

جان میگیرد❣

دلـم از بردن نامت 

هیجان میگیرد❣

قلبم ازڪار ڪہ افتاد 

بہ من شوڪ ندهید❣

اسم مہدی(عج)ڪہ بیاید 

ضربان میگیرد❣

" أللَّھُمَ عـجِـلْ لِوَلیِڪْ ألْفَرَج "

استارتر ان شاءالله شما و همه کاربرانی که تو این تاپیک هستن حاجت روا بشین برای همتون صلوات فرستادم ا ...

ممنونم انشا...هرچی از خدا میخای با دلی خوش بده🙏🌹🌺

2706