2737
2734
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 49 پست
سلام آبجی افسانه خوبی؟  منم ۲۰ تا صلوات میفرستم به ای حاجت روایی شما و همه عزیزانی که شرکت میک ...

سلام عزیزدلم  ممنونم سلامت باشین

قبول باشه🌹❤

برای حاجت دلتون صلوات فرستادم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

14 تا صلوات به نیابت از استاتر عزیز  72 تا صلوات به نیابت از دوستان @الناخانووووووم   ...

سلامت باشین وحاجت روا بشین ان شاءالله🌹❤

2731
ممنون عزیزم ❤️ خدا ازت راضی باشه ❤️ الهی حاجاتت همگی روا باشه ان شاء الله ❤️  اللهم صل علی محم ...

ممنونم قبول باشه 🌸

حاجت روا بشین ان شاءالله

سلام عزیزدلم  ممنونم سلامت باشین قبول باشه🌹❤ برای حاجت دلتون صلوات فرستادم

سلامت باشید آبجی جون ، همچنین عزیزم

لطف کردی مهربونم 🌹

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2740
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @پفسه     @بیعت     @دلوینت   @hello ...

ممنون خواهر 10 صلوات برای حاجت دل شما🙏🏼🤲🏼♥

10 صلوات به.نیت حاجت روایی ان شاءلله🤲🏼

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
72 تا صلوات به نیابت از دوستان @شانسی     @nargggges   @moon74   @mah ...

ممنونم مهربونم حاجت روا بشی🙏💚

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
عزیزدلم ممنونم. ۳۰ صلوات ب نیابت از  دوستان گلم  @آناعشق   @جیرانی     ...

ان شالله خدا ازت راضی باشه دوست مهربونم ان شالله هر چی میخوایی بهت بده منم برات دعا میکنم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
سبحان الله ازاینهمه محبت و لطف  انشاءالله که خیر بببینید عروس خانوم و بقیه اعضا🌹

فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 الهی خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706