2737
2734
عنوان

امشب دلم خیلی گرفته 😭😭😭😭😭😓

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 29 پست

بیخیال بخدا

درس بخون از اون بهتر و گیرت بیاد ایشالله

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
اون استاد دانشگاهه 😭منم ۱۸ سالمه فکر نمیکنم هیچ وقت به هم برسیم😭😭😭😭

کافیه اراده کنی عزیزم اگه بدونییییی من مجرد بودم به هرکی و هرچی که دلم میخواست (حتی تو تلویزیون میدیدم خوشم میومد) میرسیدم😜😁 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کافیه اراده کنی عزیزم اگه بدونییییی من مجرد بودم به هرکی و هرچی که دلم میخواست (حتی تو تلویزیون میدی ...

ایشالا خدا سرنوشتمو یه جوری بسازه که بهش برسم😭😭البته نمیدونم اون منو دوست داشت یا نن

کراشته؟ یا تو رابطه این

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
ایشالا خدا سرنوشتمو یه جوری بسازه که بهش برسم😭😭البته نمیدونم اون منو دوست داشت یا نن

نمیفهمم فازت چیه ! خب یکم تلاش کن باش ارتباط بگیر اگه نشد بعد بشین گریه کن اعتماد به نفست خیلی کمه مشخصه

2738
نمیفهمم فازت چیه ! خب یکم تلاش کن باش ارتباط بگیر اگه نشد بعد بشین گریه کن اعتماد به نفست خیلی کمه م ...

خب حتما یه چیزی هست که دارم اینجوری میکنم😭اصن الان وقت ازدواجم نیست😭میترسم بره با یکی دیگه...البته من براش آرزوی خوشبختی میکنم اگه بره با یکی دیگه ازدواج کنه اما خب دیگه😭

کراش

ایشالا که بهش برسی دعا کن عشقم منو ببخشه برگرده 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
اه به شما دخترا ی نر ندیده به کوچکترین چیزی عاشق میشید ویه مشکل فارغ برو درستو بخون بعد به این افکار ...

😐از افکار آدم هایی مثل شما واقعا بدم میاد میدونید چرا؟؟؟چونکه فکر میکنین اگه آدم شوهر بکنه دیگه باید درسشو ول کنه و فقط بشینه پخت و پز بکنه اما من مخالفم چونکه اگه کسی که انتخابش درست باشه صد در صد همسرش اونو به اوج موفقیت میرسونه.البته اگه همدیگه رو واقعا دوست داشته باشن

😐از افکار آدم هایی مثل شما واقعا بدم میاد میدونید چرا؟؟؟چونکه فکر میکنین اگه آدم شوهر بکنه دیگه بای ...

لایک 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2706