2737
2739

با داداشش همزمان کرونا گرفتن تو خونه ی من قرنطینه کردن 

من اومدم خونه مامانم الان ده روزه 

من روزی چند بار زنگ میزدم و پیام میدادم بهش 

دوسه روزه جواب تلفنامو یا نمیده یا زود قطع میکنه میگه نمیتونم حرف بزنم 

میگم حالت بهتر نشده میگه نه

اخه ۱۰ روز گذشته مگه میشه حالش رو به بهبودی نرفته باشه 

امروز چند ثانیه حرف زدیم باز شب زنگ زدم رد داد

اعصابم بهم ریخته 

مگه کرونا اوج بیماریش چند روزه ک شوهرم هروقت زنگ میزنم میگه نمیتونم حرف بزنم 

هرروزم داره میره سرم ویتامین میزنه

عزیزم خاهشا ببخشید معذرت میخام ازت .

خانوما اشنا پیدا شده میترسم شناسایی بشم بزرگی کنی برام گزارش بزنید تاپیکام بترکن کلا سه تا تاپیکه هرکی زد لایکم کنه براش صلوات بفرستم 

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
اره تصویری حرف زدم دیدم داروهاشو

زیاد سر ب سرش نذار پس غذا درست کن ببر بذار پشت در زیادم دور نمون ک حس کنه بی محلی میکنی بهش کاری کن بدونه ب یادشی و ب خاسته خودش ازش دوری براش میوه بخر ببر بذار پشت در خونتون بهش برس احساس نکنه بخاطر بیماریش طردش کردی

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

شما چرا نمیری خونت غذا بپزید آب میوه بگیری دمنوش درست کنی بدی دست آقات؟

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
زیاد سر ب سرش نذار پس غذا درست کن ببر بذار پشت در زیادم دور نمون ک حس کنه بی محلی میکنی بهش کاری کن ...

راستش من میترسم برم اپارتمانه میترسم دستم بخوره ب اسانسور و در کرونا بگیرم یه بار با اسنپ میوه و دارو فرستادم میگه غذا نفرست مامانم درست میکنه میفرستع

مامانش یه شب رفت اونجا خوابید ازشون سر زد من جرات نمیکنم برم

2706