2733
2739

آره جای تنگ و بسته🤪

تو یه اتاق بمونم و درش قفل سکته میکنم🤐

آسانسور تنهایی سوار نمیشم با کسی هم باشم رنگم میپره از سگ خیلی میترسم 

پله برقی هم از وقتی فیلم های ناجور دیدم درموردش میترسم 🙁

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاستروفوبیا ، توکوفوبیا و ترایپوفوبیای شدید دارم 

هر سه هم وحشتناک اذیتم میکنن 

میشه فوبیای جای تنگ ، بچه ، و حفره 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2728
چرا؟

نمی‌دونم واقعا،وقتایی که درس میخونم با لپ تاپ دوربین لپ تاپو با کاغذ میپوشونم همش حس میکنم یه نفر داره نگام می‌کنه دیوونه نشم صلوات😑دوران دبیرستان چن تا پسر ازم عکس گرفتن تو راه مدرسه ازون موقع این ریختی شدم خدا ازشون نگذره

کاربر قدیمیم ولی تعلیق شدم😐😐
واقعا؟ خب وقتی تو خونن چیکار کنیم؟؟

اگه اونقدر زیادن و بهتون آسیب میزنن 

اشکال نداره

اما اگه همینجوری مورچه تو خونه پیدا می‌کنی لهش میکنی خیلی گناه بزرگیه 

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
2740
آره جای تنگ و بسته🤪 تو یه اتاق بمونم و درش قفل سکته میکنم🤐 آسانسور تنهایی سوار نمیشم با کسی هم ب ...

یبار من حموم بودم خونه عمم درو‌ک بستم یکم بعد گفت در خرابه چرا بستیش وای قشنگ خفگیو‌حس میکردم

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
کلاستروفوبیا ، توکوفوبیا و ترایپوفوبیای شدید دارم  هر سه هم وحشتناک اذیتم میکنن  میشه فو ...

بچه؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
نمی‌دونم واقعا،وقتایی که درس میخونم با لپ تاپ دوربین لپ تاپو با کاغذ میپوشونم همش حس میکنم یه نفر دا ...

خب بخاطر همونه عزیزم

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍
یبار من حموم بودم خونه عمم درو‌ک بستم یکم بعد گفت در خرابه چرا بستیش وای قشنگ خفگیو‌حس میکردم

منم این اتفاق برام پیش اومده انقد جیغ زدم گلوم میسوخت